Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hydralisk
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
WoW'a donmeyi dusunuyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Grind'i özlediysen legion tam senlik, legion'da bol bol grind var. Garrison'ın wod'dakiyle alakası yok. Ufak tefek altın artifact puanı gibi getiriler... Mesaja git »
WoW serisinin bütün hikayesini nasıl öğreniriz başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Türkçe olarak Egzolinas'ın yayınlarını takip edebilirsin.... Mesaja git »
Outland - Graveyard üye alımı yapılacaktır başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
-battle chest(legion öncesi tüm paketleri kapsıyor) 37 lira. -legion(son ek paket) 115 lira Yanılmıyorsam battlechest 1 aylık oyun süreside veriyor. ... Mesaja git »
Legionu almak zorundamıyım başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Legion alınca oyunun son içeriği senin ulaşılabilir olucak. Wow'da genelde eski mekanlarda pek insan olmuyor. Haritası da ek paketlerle birlikte epeyc... Mesaja git »
Yeni başlangıç başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Tank veya heal spec'in varsa dungeon'lara tank/heal olarak gir derim. Dps'sen sıra gelmiyor:)... Mesaja git »
Pc Sistemim Oyunu Kaldırır Mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
oynarsın.... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beyler online oyunlarda durumlar nasıl? Lag, delay vs. Eğer öyleyse direk geçicem. Genelde wow oynuyorum.... Mesaja git »
Pentium g4600 İşlemci İle WoW Oynayan Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Raidlerde bir sıkıntı olmuyor ama açıpta kaç fps alıyorum diye pek bakmıyorum. Muhtemelen 40 - 60 arasıdır diye tahmin ediyorum. Benim hatırladığım ni... Mesaja git »
Pentium g4600 İşlemci İle WoW Oynayan Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben yuksek kalite ayarlarda kullanmıyorum. 5'e alip bir kac ayari yukseltiyorum. Maximum kullandigim bir tek view distance var. Bence wowu oynarken ... Mesaja git »
ben g4560 kullanıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
steam: smartgun

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.160