Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Hydralisk
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende saati yeni aldım. Activite olarak sadece 4 tane var. Bunu arttırabilmemizin bir yolu var mı? En azından ağırlık antremanı filan koysalarmış iyi ... Mesaja git »
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
30 GÜN PİL SÜRESİ - SÜREKLİ AÇIK EKRAN - DAHİLİ GPS - KALP ATIŞ SENSÖRÜ - BAROMETRE - PEDOMETRE VE DAHA FAZLASI DUYURULAR !!! -->YENİ İNDİRİM: Gea... Mesaja git »
Hakkımı istedim(aldım) diye işten çıkarıldım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
helal olsun hakkını aramışsın.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kesinlikle alınır.... Mesaja git »
MMA - UFC - Bellator Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ngannou sağlam balon çıktı. ilk roundda attığı iki üç yumruk dışında 5 round boyunca hiç varlık gösteremedi. adamda kondüsyon sıfırmıs. miocic eze eze... Mesaja git »
evet ptt sitesinde -Send item abroad (EDI-received). olarak güncellenmiş 15 gün önce.... Mesaja git »
evet. 17 track'a baktım ordada aynı statüde. Ptt'de ise en son Gonderi yurtdisina sevk edildi statüsünde kalmış.... Mesaja git »
En son aldığım mouse yaklaşık 15 gündür şu statüde kaldı -The item has arrived in the country of destination. Satıcıya mesaj attım cevap filanda vermi... Mesaja git »
WoW 'dan sıkılsam da oynamayı bırakamıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İnsan çalışırken zaten yoruluyor. Eve gelip bide 3-4 saatini kitliyorsun wow'a. Sabah kalktığında mal gibi oluyorsun. E hadi az vakit harcayayım raid'... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
steam: smartgun

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.082