Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakonur
Gerçek AdBurak Önür
MeslekÖgrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
UDEMY ücretsiz kurslar ANAKONU (güncellendi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Arkadaşlar eğer sizinde karşınıza çıkarsa söyleyin ekleyeyim ilk mesaja. bazı linkler eski olabilir. 1-Kurs: Linux öğrenmek isteyenler için; Kurs başl... Mesaja git »
3 adet güvenlik kamerası sisteminden hangisini alayım? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam Autodialer ı alıcam fakat bir kaç sorum olucak. -Ardunio ile mi ayarlarlarını yapmamız lazım(arayacağı numara vs.) -Bağlantıları nasıl olmalı bi... Mesaja git »
3 adet güvenlik kamerası sisteminden hangisini alayım? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim,bende bir arkadaştan aldım kayıt cihazı ve dome kamera hafta sonu bağlantılarını yapacağız inşallah. Resimle... Mesaja git »
Linkte belirttğiniz ürünün satıcısına sordum fakat email bildirim özelliği yok diye dönüş yaptı bana. Siz kullandıysanız bu özelliği alıcam bende bu d... Mesaja git »
Yukarda önerdiğiniz ürünlerde hareket algılama ve hareket algıladığında mail atma özelliği varmıdır, bilginiz varmı acaba... Mesaja git »
iphone konum yanlış göstermesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Çözümünü bulan varmı acaba?... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben katılmak istiyorum iban paylaşırsanız ücreti göndereyim.... Mesaja git »
aynı sorun bende de var.... Mesaja git »
Promosyon kodu indirim sağlamıyor... Mesaja git »
85.000 TL'ye Kadar C Sınıfı Hatchback Araç Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Biraz daha bekleyebilirseniz makyajlı leon öneririm. 1.4 tsi 150 act dsg fr... Mesaja git »
Arkadaşları

hiickimse

korkmaz1o
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Az Hasarlı İphone 5s Uygun Fiyata
Alıcı: hiickimse
Tarih: 30 Aralık 2015; 12:10:34
Yorum
Tanıştığıma ve alışveriş yaptığıma çok memnun olduğum insanlar listesine girmiştir kardeşim. Güvenle alışveriş yapılabilir temiz bir arkadaş. Sorunsuz güzel bol sohbetli bir alışveriş oldu.
Genel Puan

Ürün: Galaxy Gear Fit 230 TL
Alıcı: Nm1
Tarih: 26 Ekim 2014; 10:12:19
Yorum
Üzmeyin kardeşimi, çok iyi arkadaştır.
İmza
LENOVO IdeaPad Z500
Asus ZenPhone 6
Ipad 2 16Gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.079