Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
betten
Gerçek AdBüşra Betten
Doğum Tarihi7 Nisan ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fizik açık uçlu soru başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben sürat dedim hocam. Çünkü başlangıç noktasına gerip dönüp hesapladığında 2 çıkıyor. Hızda yer değiştirmeden dolayı 0 çıkması gerekiyordu sonuç eğer... Mesaja git »
Hastalıklar (Her biri 4 kısa öncül- LYS Biyoloji) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sağolun hocam. Elbette yardımcı olabilirim. İsterseniz siz aklınızdaki soruları sorun, ben onları cevaplıyım.... Mesaja git »
Hastalıklar (Her biri 4 kısa öncül- LYS Biyoloji) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Sağolun hocam.... Mesaja git »
Hastalıklar (Her biri 4 kısa öncül- LYS Biyoloji) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
10 yaşından beri bir MS hastası olarak sınavda karşıma çıkarsa baya duygulanırım sanırım :D... Mesaja git »
Sınav Bittiği Anda Cevap Anahtarına Şık İşaretleme başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Yok hocam hiçbir problem olmadı :)... Mesaja git »
240'ı 15'e bölememek başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben de o toplam sorusunda tek tek topladığım halde 19 yerine 20 buldum :D Nasip kısmet hocam olan oldu artık. Önümüze bakmalıyız.... Mesaja git »
YANIMDAKİ KIZ AÇIK UÇLU SORULARIMA BAKIP KOPYA ÇEKTİ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sanki söylediğiniz okul bugün habere çıkmıştı. Okulun duvarından tırmanmaya çalışmış birisi geç kaldığı için :D... Mesaja git »
Geometri boş soruları sallama başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Köklü sayıyı bilmem ama mesela silginin üstündeki küçük kağıdı alın herhangi bir uzunluk verdiği yere koyun. Atıyorum 3 cm versin uzunluğu. Eşit 3 par... Mesaja git »
Geometri boş soruları sallama başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam iftardan sonra bekliyoruz öyleyse... Mesaja git »
YTÜ Düşünenlerin merak ettikleri varsa başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İki kişisin, biri gidiyor. İkiden bir çıkınca yine bir kalır zannediyorsun ama kalmıyor, yarım kalıyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141