Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Waldrock
Gerçek Ad 
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bir garip pc hikayesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
vay arkadaş. ... Mesaja git »
Bir garip pc hikayesi konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Bende şu şekilde bir sorun var. pc açık her şey normal ( sıradan bir seyyar uzatmaya bağlı pc ) sac kurulama makinesini taktığım ... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division Online [ Oyuncu Listesi ] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
uplay: rockwald ekledim o arkadaşları dahada ekleyebilirsiniz ... Mesaja git »
i72600 / gtx970 16gb ram ( bu olayı anlamadım ama ) uplay: rockwald yaş 33 200 gear var lakin arkadas olmadığından dz girmedim pek. dz... Mesaja git »
Fare İmleci başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yayın yapanlar bazen yayın yaptıkları programlar dan crosshair değiştiriyorlar. acaba onun gibi bişey olabilirmi.... Mesaja git »
DayZ mi Rust mi H1Z1 mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
cevaplamış bir arkadaş ayrıca bedava oldugun da battle royal modu ücret li olucak. ben su an sabaha kadar battle royal oynuyorum bence ücretini çıkart... Mesaja git »
Masör olmak istiyorum. Masaj sertifikası hakkında .. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
evet 608 saatlik sertifika ile çalışabilir/işletebilirsiniz. ama emrerok_rc arkadasın dediği gibi bu 608 saat tecrübe olarak yeterli değil.... Mesaja git »
Durduk yere ekran karti is acti basima. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
evet anakart a bağladım ve bu şekilde oluyordu. lakin sorun düzeldi ramlari kontrol edip tekrar ekran kartını bağladım. şu an sıkıntı yok.... Mesaja git »
Durduk yere ekran karti is acti basima. konusunu başlattı (2 yıl önce)
Pc de oyun oynarken donup kaldi. Bir iki res attim. Ilk acilista donuyor yine. Ekran kartini cikarttim simdi de ekran da dama gibi kareler var. Sorun ... Mesaja git »
Season ??? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Karakter non reason olarak kaliyor itemler de ayri bir şekil de ki bu sol altdan alabileceğin bir mail şekil de geliyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
1.379