Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Waldrock
Gerçek Ad 
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 26 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
sıkıntısı nedir bilmiyorum.yardım lütfen. konusunu başlattı (2 ay önce)
pc yeni sayılır anakart işlemci ram yeniledim aldığım yerde montajını yaptırdım. ssd takıp sistemi kurdum canavar gibi sorun yoktu iki ay öncesine kad... Mesaja git »
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ben ederim biraz ekle rockwald uplay... Mesaja git »
öncelikle eline sağlık :) ben yeni görüyorum malesef. bu her oyunda (steam) (uplay) yapılabilirmi sıkıntı çıkarmı?... Mesaja git »
Sistemi yenilemek istiyorum biraz tavsiye gerek. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
link açılmıyormuş. neyse zaten de pek bi işe de yaramazmış açılsa da... ben alıcağımı aldım konu çöp. sağolun.... Mesaja git »
Sistemi yenilemek istiyorum biraz tavsiye gerek. konusunu başlattı (6 ay önce)
Merhaba. mevcut sistemim i7 2600 işlemci foxconn h67mp anakart gtx 970 ekran kartım var. İşlemciyi i7-7700 almayı düşünüyorum. ekran kartım iyi ilerd... Mesaja git »
Bir garip pc hikayesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
vay arkadaş. ... Mesaja git »
Bir garip pc hikayesi konusunu başlattı (10 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Bende şu şekilde bir sorun var. pc açık her şey normal ( sıradan bir seyyar uzatmaya bağlı pc ) sac kurulama makinesini taktığım ... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division Online [ Oyuncu Listesi ] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
uplay: rockwald ekledim o arkadaşları dahada ekleyebilirsiniz ... Mesaja git »
i72600 / gtx970 16gb ram ( bu olayı anlamadım ama ) uplay: rockwald yaş 33 200 gear var lakin arkadas olmadığından dz girmedim pek. dz... Mesaja git »
Fare İmleci başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yayın yapanlar bazen yayın yaptıkları programlar dan crosshair değiştiriyorlar. acaba onun gibi bişey olabilirmi.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094