Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lunargon
Gerçek AdHakan Özbey
Doğum Tarihi17 Mart ****
KonumÇanakkale,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2017
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben beşinci günün şafağını bekliyordum ne godzillası.... Mesaja git »
Unutamadıgınız tadı damagınızda kalan oyunlar var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
VOLFIED Oynadığım ilk oyunlardan birisidir son bölümlere yaklaştıkça gelen o heyecan...... Mesaja git »
M.2 SSD seçimi yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
malesef... Mesaja git »
Samsung 960 EVO NVMe 250GB 3200MB-1500MB/s M.2 PCI-E SSD başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ne demek, rica ederim de bence yinede arkadaşınız bu şekilde davranmamalı herkes bu konuda hakkını ararsa firmaların öz güvenleri yıkılır, Şanslısınız... Mesaja git »
Samsung 960 EVO NVMe 250GB 3200MB-1500MB/s M.2 PCI-E SSD başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
- Kişiye özel hale getirilen ürünler, - Hijnenik önem taşıyan ürünler. - Kitap, dergi DVD, vs. - Tek kullanımlık, çabuk bozulan ürünler. - Fiyatı hı... Mesaja git »
M.2 SSD seçimi yardım konusunu başlattı (bir yıl önce)
iyi günler sevgili DH kullanıcıları m.2 ssd ile ilgili sistem tavsiyeleri dışında ssd tavsiyesi görünürde pek yok yani yorumlarda gördüğüm trend sam... Mesaja git »
20 saat pil ömrü sunan dizüstü bilgisayar l HP Envy X2 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
intel neden istemiyor onu anlamadım... Mesaja git »
Şimdi tridenz rgb 3200mhz alıp cam programında kullanmak istiyorum çünkü elimde (NZXT aer rgb fan set,hue+ ve NZXT x62 kraken ve yine NZXT led şerit v... Mesaja git »
ALINIK Asus ROG Strix x370-F konusunu başlattı (bir yıl önce)
ALINIK Asus ROG Strix x370-F fiyatı pm olarak atabilirsiniz.... Mesaja git »
gaming chair- oyuncu koltuğu tavsiyesi konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhabalar, boyum 1.90 ve sporla uğraşıyorum omuz genişliğim biraz fazla. bu sebeple oyuncu koltuklarına sığamıyorum. özellikle kafam yukarıda kalıyor... Mesaja git »
Arkadaşları

hiickimse

UltrAslan_06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Tutunacak dalın olup olmadığını düşmeden öğrenemezsin.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094