Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gsemre
Gerçek AdeMRe
Doğum Tarihi1 Ocak 1985
MeslekCivil Eng.
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
N11 İNDİRİM ÇEKLERİ UCUZ FİYATLARA!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sistem nasıl işliyor hocam? 2000 TL lik kupona talibim ... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ocak 2'de tahhüdüm bitiyordu. 1 hafta önce iptal faksı çektim. Dün arandım, teklifleri şöyleydi; Giriş +Süperlig +Belgesel +Çocuk +HD +IQ Plus (... Mesaja git »
Geçmiş olsun. Yok uzamaz. İptal ettiğiniz güne kadar güncel tarife fiyatı üzerinden faturalandırılır sadece.... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
teknosa paketi stokta varken (20 gün önce) teknosayı arayıp 2016-2017 sezonu mu yoksa 12 ay mı diye sorduğumda digiturke yönlendirdiler. Digiturk'... Mesaja git »
Küçük şehirlerde pokemon go oynamak ... başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Diyarbakır'da Kayapınarda 3-4 tane, ofis-vilayette 4-5 tane dağkapıda 6-7 tane pokestop var. Toplam memlekette 3-4 tane Gym var. İzmir'de sadece bor... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Daha önce 1-2 model belirlemiştim ancak ihtiyaç doğrultusunda sorumu revize ediyorum. Benim yatak odam yaklaşık 25 m2 ve klima sadece gece yatar... Mesaja git »
Klima tavsiyesi Acilll başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Konuyu açan arkadaş işini görmüş gerçi, ben de yeni konu açmadan burdan sorayım. Benim yatak odam da yaklaşık 25 m2 ve klima sadece gece yatarke... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Klima almayı düşünüyorum. Aldığım fiyatlar: Düşündüklerim ME MSZ-SF42 4250 TL taksit (4150 Peşin) Daikin Shira FTXS42K 4100 TL taksit P... Mesaja git »
★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Teşekkürler değerli yorumlarınız için. Xperia ve Samsung kullanımını bildikleri için bu iki telefondan (m4 veya j5) birini alacaktım. O yüzden l... Mesaja git »
★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar babalar günü için babama M4 almayı düşünüyorum. fiyat 785 TL. Çok fazla uygulama indirmez. Oyun oynamaz. Sizce bu telefon ideal... Mesaja git »
Arkadaşları

ProduceR.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Giallo Rosso

ⒹⒽ-ⓈⓎⓃⒸ
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.074