Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gsemre
Gerçek AdeMRe
Doğum Tarihi1 Ocak 1985
MeslekCivil Eng.
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*Güncel klima fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
SF zaten üretimden kalktığı için bu seriye özel bir indirim olmaz doğrudur. Yeni serilerde de (25 ve 35 lik almadıkça) çok büyük bir fark göremedim be... Mesaja git »
Yukarıda bahsettiğim AP serisi gelince kampanya olacakmış ama 5500 6000 in altına iner mi bilemiyorum.... Mesaja git »
Sf42 yi aldım. Montajı da tamamlandı. 4800 e geldi.... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben de benzer modele bakıyorum ancak bahsettiğiniz dış ünite 21.150 btu olarak geçiyor. RAS-2M18S3AV Dış Ünite - 1 Adet (Soğutma max.kap. 21.150 btu... Mesaja git »
*Güncel klima fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Son aldığım güncel fiyatlar: Mitsubishi Electric SF42VE 4900 TL (elinde stoğu bulunan bayilerde var sadece. Yeni üretim yok) Mitsubishi Electric AP42V... Mesaja git »
(Acil) ME Sf42 - 4900 TL ye alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Eskiden 1 günde en az 4-5 cevap gelirdi konulara. DH-Klima bölümü formdan düşmüş anlaşılan.... Mesaja git »
Peki hocam klimayı ısıtma için hiç kullanmıyorsak? Soğutma tasarrufu için yine ısıtmadaki P tasarım yükünü mü dikkate alacağız? Bir de bu P tasarım yü... Mesaja git »
sitenin bir suçu var mı bilmiyorum ama sanırım hinlik bu markaların kendi broşürlerinde. Mesela alarko modelinin broşüründe şöyle birşey buldum. Diğer... Mesaja git »
Klima Karşılaştırma Tablosu Forumlarda ilk başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Zamanında @eina nickli arkadaşın hazırladığı şu tablonun güncelini yapacak bir hayırsever yok mudur forumda? Zamanında çok işimi görmüştü. Çok makbule... Mesaja git »
(Acil) ME Sf42 - 4900 TL ye alınır mı? konusunu başlattı (5 ay önce)
Evde bu modelin aynısından kullanıyorum 3-4 senedir ve çok memnunum. O zaman aylarca araştırıp 3000 TL ye almıştım. Bildiğim model olduğu için aynı mo... Mesaja git »
Arkadaşları

ProduceR.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Giallo Rosso

ⒹⒽ-ⓈⓎⓃⒸ
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094