Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gsemre
Gerçek AdeMRe
Doğum Tarihi1 Ocak 1985
MeslekCivil Eng.
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 dk. önce
Son giriş tarihi: 14 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (12 dk. önce)
Peki hocam klimayı ısıtma için hiç kullanmıyorsak? Soğutma tasarrufu için yine ısıtmadaki P tasarım yükünü mü dikkate alacağız? Bir de bu P tasarım yü... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
sitenin bir suçu var mı bilmiyorum ama sanırım hinlik bu markaların kendi broşürlerinde. Mesela alarko modelinin broşüründe şöyle birşey buldum. Diğer... Mesaja git »
Klima Karşılaştırma Tablosu Forumlarda ilk başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Zamanında @eina nickli arkadaşın hazırladığı şu tablonun güncelini yapacak bir hayırsever yok mudur forumda? Zamanında çok işimi görmüştü. Çok makbule... Mesaja git »
(Acil) ME Sf42 - 4900 TL ye alınır mı? konusunu başlattı (21 sa. önce)
Evde bu modelin aynısından kullanıyorum 3-4 senedir ve çok memnunum. O zaman aylarca araştırıp 3000 TL ye almıştım. Bildiğim model olduğu için aynı mo... Mesaja git »
Garanti gidermi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bildiğim kadarıyla garantide problem olmuyor hocam. Bunu Monster'da söylüyor zaten. Hatta çoğu modelde kasayı tamamen açmadan ram-ssd/hdd değişimi... Mesaja git »
Dizüstü bilgisayarımdan bip sesleri ve cızırtı/gıcırtı benzeri sesler geliyor, videoya çektim ve ses kaydı aldım. Monster'a mesaj attım lakin daha çok... Mesaja git »
Monster 'ın mekanik klavyesi nasıl? konusunu başlattı (bir ay önce)
Tamamen estetik ve mekanik klavye kaynaklı olarak bu iki laptop arasında kaldım. Özelliklere takılmayalım çünkü her ikisini de 32 gb ram + 256 gb Aida... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bu fiyatlar nereden alındı? sf42 için pazarlığa gideceğim de bu fiyatı söylediğimde muhtemelen hangi bayiden alındığını soracaklar.bilgi alabili... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
4 Yıllık üyeyim ve 2 Ocak'ta taahhüdüm bitiyor. İptal faksı çektim ve bugün arandım. Verdikleri teklifler ile özet olarak aşağıdaki fiyatlar çıktı... Mesaja git »
Cep Telefonu İçin Alınık Kupon (4000 üzeri) konusunu başlattı (5 ay önce)
Herhangi bir elektronik mağazasında geçerli cep telefonu indirimi/kuponu gerekli. 4000 tl lik telefon alımı yapacağım.... Mesaja git »
Arkadaşları

ProduceR.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Giallo Rosso

ⒹⒽ-ⓈⓎⓃⒸ
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.281