Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
quatroxx
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi22 Nisan 1981
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 94
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Merhaba arkadaşlar genel bilgi olması açısından, Fiat 500L hakkında paylaşımda bulunmak istiyorum. FİAT 500L ÜLKEMİZE ŞU MOTOR SEÇENEKLERİ İLE G... Mesaja git »
Niye Carole sevilmiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hadi bir kişi yanlış düşünmüş böyle bir konuyu açmış ama en beğenilen yorumu okuyunca forumdaki taraftar profiline kahkaha attım.... Mesaja git »
Musleraya kötü diyen başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gomisi eleştirmekle meşguller. Bu tipler çok tehlikeli akıllı olun cevap bile vermeyin arkadaşlar. Taraftarlıkla ilgileri yok bazısı ilgi için bazısı ... Mesaja git »
Sıfır gibi HTC Vive VR Set konusunu başlattı (2 ay önce)
10 gün önce alındı 1-2 saat kullandım. Kutulu sıfır gibi teslim edilecektir. Cihazı anlatmama gerek yok. 3500 TL istiyorum.... Mesaja git »
LG Hi-fi plus 32bit hi-fi dac işe yarar mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
50 dolarlık ebay dacların bile (özellikle opa627 ile) ses kalitesine etkisi çok büyüktür. Düşük bütçeyle doping arayanlar önce dac upgrade yapsınlar.... Mesaja git »
N-Tech First Native 4K Portable Home Theatre Projector başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gerçek 4k olmama ihtimali çok yüksek maalesef.... Mesaja git »
Philips Eisa Ödüllü Wireless Hi-Fi Stereo başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba urun hala satılık mı?... Mesaja git »
Neden inatla Ryzenları öneriyorsunuz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Evet merak ediyorum. Render amaçlıysa anlarım ryzen kullanmayı adam %100 oyun bilgisayarı istiyor adama i5 8600k önermek yerine dandik ryzen öneriyors... Mesaja git »
Ryzen uyumlu bellekler listesi. (Sadece bu konu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
suan memtest programini baslattim sabaha kadar calissin bakalim. sistemde kararsizlik var. bazen 8 gb bazen 16 gb aciliyor az once mavi ekranda gordun... Mesaja git »
Ryzen uyumlu bellekler listesi. (Sadece bu konu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ayarladım ama sistem açılmada reset atıyor 5 kez ve bios default ayarlarına dönüyor. Daha sonra voltaj arttırmayı denedim 1.36V iken sistem açıldı. Am... Mesaja git »
Arkadaşları

uA_emir07

michael01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
“I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.”
― Thomas A. Edison
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
Xbox
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.207