Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
quatroxx
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi22 Nisan 1981
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 92
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Neden inatla Ryzenları öneriyorsunuz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
Evet merak ediyorum. Render amaçlıysa anlarım ryzen kullanmayı adam %100 oyun bilgisayarı istiyor adama i5 8600k önermek yerine dandik ryzen öneriyors... Mesaja git »
Ryzen uyumlu bellekler listesi. (Sadece bu konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
suan memtest programini baslattim sabaha kadar calissin bakalim. sistemde kararsizlik var. bazen 8 gb bazen 16 gb aciliyor az once mavi ekranda gordun... Mesaja git »
Ryzen uyumlu bellekler listesi. (Sadece bu konu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ayarladım ama sistem açılmada reset atıyor 5 kez ve bios default ayarlarına dönüyor. Daha sonra voltaj arttırmayı denedim 1.36V iken sistem açıldı. Am... Mesaja git »
Arkadaslar Msi b350m pro vd-plus ryzen 7 1700 Kingston Hyperx Predator 16GB DDR4 3200 MHz - HX432C16PB3K2/16 sistem kurdum. MSi sitesinde uyumluluk... Mesaja git »
Dursun Özbek'ten bonba açıklamalar ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bonba ne arkadasim.... Mesaja git »
Forumda surekli sneijder resimleri paylaşan bir arkadas vardı adını hatırlayamadım. Onun yorumunu merak ediyorum. yanlış anlaşılmasın bende uzuldum gi... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ardanin gelisinden bu kadar korkmayin Selcugun takima giris ihtimali yok Taraftar tamamen bu tarz bir olusumun arkasinda Tudorda bunun farkinda eli... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bildigim kadariyla asamoah devre arasi gelmiyor imza atiyor, Sezon sonu gelebiliyor.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bence Asamoahla coktan anlasildi gelecek sene icin. Yonetim suan cok guzel isler yapiyor, inat edip bu sezon 8-9m eurolar verilecegine bir sezon sonra... Mesaja git »
Arkadaslar Hakan Balta bu sistemin oyuncusu degil az dusunup yazin lutfen... Mesaja git »
Arkadaşları

uA_emir07

michael01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
“I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.”
― Thomas A. Edison
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
Xbox
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.107