Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
quatroxx
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi22 Nisan 1981
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 92
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Forumda surekli sneijder resimleri paylaşan bir arkadas vardı adını hatırlayamadım. Onun yorumunu merak ediyorum. yanlış anlaşılmasın bende uzuldum gi... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ardanin gelisinden bu kadar korkmayin Selcugun takima giris ihtimali yok Taraftar tamamen bu tarz bir olusumun arkasinda Tudorda bunun farkinda eli... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bildigim kadariyla asamoah devre arasi gelmiyor imza atiyor, Sezon sonu gelebiliyor.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bence Asamoahla coktan anlasildi gelecek sene icin. Yonetim suan cok guzel isler yapiyor, inat edip bu sezon 8-9m eurolar verilecegine bir sezon sonra... Mesaja git »
Arkadaslar Hakan Balta bu sistemin oyuncusu degil az dusunup yazin lutfen... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Sizin gibi taraftarı gorunce acaba bu takım kendi taraftarına ragmen sampiyon olabilecek mi diye endise ediyorum. Cok yazık size. Sene sonu sampiyon o... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Serkan Aykut ornegi cok sacma olmus.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bence bu sadece tinerle aciklanamaz..... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Olmaz öyle birader sözüne itibar edilsin istiyorsan sözünde durmalısın.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kimse farkinda mi bilmiyorum ama herkese gore macin yildizi farkli. Iste takimda esas guzel olan bu...... Mesaja git »
Arkadaşları

uA_emir07

michael01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
“I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.”
― Thomas A. Edison
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
Xbox
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.164