Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Jabba
Gerçek AdDoktor X
Doğum Tarihi23 Ağustos ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Teşekkür ederim.... Mesaja git »
"Xiaomi 26L/15.6 inç Seyahat Sırt Çantası" aldım bir tane. Laptop ve tabletim için iyi oldu. Ufak seyahetler yapıyorum sürekli.... Mesaja git »
Evet cama jelatin çekiyor ama jelatin ip incelerden değil ve kendini tazeleyenlerden çizilirse diye. Arkayada yapıyorlar. Mat ve parlak olmak üzere 2 ... Mesaja git »
60 tl diye hatırlıyorum hocam. Yalan olmasın belki 10 fazladır belki 5.... Mesaja git »
Liquid olarak şu iki ürünü öneriyorlar izlediğim yabancı videolarda: Çok merak ediyorum gerçekten bende "Liquid" korumasını. Samsung Emaar d... Mesaja git »
PEUGEOT 208 SAHİPLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Merhabalar. 2014 1.2 benzinli otomatik 208 Active aldik sonunda. Geri vites sensoru var aracda fakat kamerasi yok. Aracda ekran var orginal olarak. Ka... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Mail uzun ama size bir kismini atayim tabikide; Die Erstattung bezieht sich auf folgende(n) Artikel : Artikel : PlayStation 4 - Konsole (50... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Blackfriday de aldigim Plastation 4 Slim icin 30 euro iade gelmis kredi kartima :) Saka gibi fiyata almis oldum cidden.... Mesaja git »
HyperX Cloud II 10 Oca 2017, Salı 08:27 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor 11 Oca 2017, Çarşamba 12:06 Gümrükten Çekildi 11 Oca 2017,... Mesaja git »
Yarın İstanbul da ki okulların tatil olmaması imkansız. Ben kamu kuruluşlarında bile tatil bekliyorum. Sahil kısımları bile inanılmaz derecede örtü al... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
by Jabba

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109