Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakc
Gerçek AdBurak Çelenk
Doğum Tarihi24 Ağustos 1980
Konum?stanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fifa 18 Key Arıyorum konusunu başlattı (5 gün önce)
Merhaba Fifa 18 Key arıyorum. Hesap istemiyorum. Satmak isteyen varsa iletişime geçsin.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Evet böyle bir adaptör.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kulaklık çıkışı gibii gözüken 3.5 luk çıkış aynı zamanda optik çıkış. Buraya converter tkarsan alabilirsin... Mesaja git »
79 oyunlu Steam Hesap-Fiyat Düştü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Hesabın herhangi bir ban durumu yoktur istediğiniz gibi online oynayabilirsiniz. Ayrıca hesabın güvenliği için istenirse hesapta kayıtlı olan Rome 2 T... Mesaja git »
|3D Printer| Hakkında Açık Paylaşım Konusu Güncelleme: 11.03.2015 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Selam Arkadaşlar. 3D yazıcı hakkında herşey bu konuda. Sürekli güncellenecek. Hazırlanıyor... Güncellemeleri youtube kanalımdan takip edebilirsiniz;... Mesaja git »
Araç Çakmak Çıkışından 9V. 1.1Amper Almak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
12V to 9V devre gerekli size. Araba aküsü 12V tur 10 Ampere kadar güç verebilir. bu ufak kart ile yapabilirsiniz. 3amp desteği var.... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Merhaba arkadaşlar Öncelikle Turkey Post ile başlayalım Turkey Post PTT'nin anlaşmalı olduğu bir airmail şeklidir. PTT ile anlaşmalı olunduğu iç... Mesaja git »
Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Üst segment araba vermemeleri çok saçma olmuş. İlla önce kötü bir araba mı kiralamam gerekiyor benim.... Mesaja git »
Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba 16 Haziran ile 25 Haziran arası 9 günlüğüne araç kiralamayı düşünüyorum. Volvo S60 serisi bir araba olabilir. Fiyat bilgisi verebilirmisiniz... Mesaja git »
Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
benim gibi havalı tüfek meraklısı olan yokmudur arkadaşlar http://img31.imageshack.us/img31/7384/x20combolateralcopy.jpg http://img403.image... Mesaja git »
Arkadaşları

Androgate

mbuyuk

karatepe
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113