Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakc
Gerçek AdBurak Çelenk
Doğum Tarihi24 Ağustos 1980
Konum?stanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 110
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 16 Hesap Tanımlama Limiti konusunu başlattı (8 gün önce)
Merhaba, Kadeşlik kullanarak farklı hesaplardan farklı oyunlar aldım. Doğal olarak 16 taneyi geçti. Şu anda yeni hesabı eklemek için eskisini silip ye... Mesaja git »
|3D Printer| Hakkında Açık Paylaşım Konusu Güncelleme: 11.03.2015 başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Özellikle tavsiye edebileceğiniz Extruder model veya markası varmı? Soğutucu olayını da deneyeceğim.... Mesaja git »
|3D Printer| Hakkında Açık Paylaşım Konusu Güncelleme: 11.03.2015 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bilgi için çok teşekkür ederim. İki sorum olacak. 1.) Metal kasa alsam bu cihazdan söküp onda kullanabilirmiyim parçaları? 2.) Printerimde şöyle bir... Mesaja git »
|3D Printer| Hakkında Açık Paylaşım Konusu Güncelleme: 11.03.2015 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Merhaba Geçen sene Sahibinden.com üzerinden bir 3D printer aldım. Tam olarak modelini aldığım kişide bilmiyordu. Resimlerine bakıp tahmin yürütebilir... Mesaja git »
DriveClub ve GTA 5 Aranıyor - ALINDI konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba Pri yad Sec fark etmez. İki oyunu arıyorum. DriveClub Season Pass olursa daha da iyi olur ama şart değil. İki oyunda alındı.... Mesaja git »
TR PSN Üzerinden Kredi Kartı İle Satın Alma Sorunu konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba Yeni PS4 aldım. Bu ayki indirimlerden bir kaç oyun almak istedim. Ama bir türlü kredi kartımdan ödeme almıyor. Garanti Bankası Bonus (1 hafta ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Satılık the division çift hak 30 tl us psn Late Shift Türkçe sec 5 tl pri forumda tr psn... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Oyun Adı: Project Cars Hak: Çift Hak Fiyat:25TL Psn: TR İletişim: 0507 712 66 82 Whatsapp Oyun Adı: Destiny Collection (Tüm Ek Paketler Dahildir) ... Mesaja git »
Oyun adı: Resident Evil 7 – Biohazard Deluxe Edition + Ekstra 2 DLC (Normal bir yaşam süren aile fertlerinin virüs sayesinde cinnet geçirmesin... Mesaja git »
Bloodbourne pri tr 25 tl standart paket Mad max sec 10 tl us psn Ghost recon pri 40 tl ( satildi ) Pazarliksizdir... Mesaja git »
Arkadaşları

Androgate

mbuyuk

karatepe
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105