Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakc
Gerçek AdBurak Çelenk
Doğum Tarihi24 Ağustos 1980
Konum?stanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2002
2. el mesaj sayısı: 111
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK PSN HESABI OYUNLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
SATILIK PSN HESABI OYUNLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
NBA 2K18 SATILDI. İstediğiniz oyunu pm atarak sorabilirsiniz. ister tek tek ister bol oyunlu hesapları uygun fiyata satıyorum.Bütün oyunlar var sadece... Mesaja git »
0-30 volt 5 amper üstü devre önerileriniz bekliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba Demonte devreyi nereden satın aldınız? Online olarakmı aldınız?... Mesaja git »
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Beni bugün aradılar. 3. kez 2 senelik taahhüt verdim. Eski aboneliğim 100 Mbit 175 GB AKK + Gece Kuşu = 109 TL idi. Şimdiki tarifem 100 Mbit 250 GB ... Mesaja git »
Merhaba 124 TL lik bir sepetim var. %20 veya daha fazla indirimle bakiye satmak isteyen varmı?... Mesaja git »
Led Trafo Amper Yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Paralel olarak bağladım. Ancak yük olmayınca zırr diye bir ses çıkarmaya başlıyor güç kaynakları. Ledleri bağlayınca ses kesiliyor. Ama ledlere giden ... Mesaja git »
Led Trafo Amper Yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ledler totalde 30 Amper güç çekiyor. 5630 Modeli Metrede 72 chip var. Satıcı 1 metrede 2 Amper lik trafo öneriyor.... Mesaja git »
---Yanlış mesaj silinebilir. konusunu başlattı (6 ay önce)
Mükerrer Mesaj... Mesaja git »
Led Trafo Amper Yükseltme konusunu başlattı (6 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Elimde 1 tane 30 Amper Led Trafo var Şerit Ledlerime bağlı. Ancak Fanlı olduğu için çok gürültülü oluyor. 2 tane 15 Amperlik trafo... Mesaja git »
PS4 16 Hesap Tanımlama Limiti konusunu başlattı (7 ay önce)
Merhaba, Kadeşlik kullanarak farklı hesaplardan farklı oyunlar aldım. Doğal olarak 16 taneyi geçti. Şu anda yeni hesabı eklemek için eskisini silip ye... Mesaja git »
Arkadaşları

Androgate

mbuyuk

karatepe
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047