Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MetaLiaZ
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi27 Eylül 1989
MeslekWebMæster
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sağlam Sistem i7 GTX780 Sıvı Soğutmalı Yorulmamış başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Istersen cok cok uzaktan akrabanin olsun ilan nihayetinde sen acmissin. Burasi sahibinden ilanlari gibi 2bin-3binlik sisteme 4500 yazabilecegin bi yer... Mesaja git »
Sağlam Sistem i7 GTX780 Sıvı Soğutmalı Yorulmamış başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Antika diye mi fiyati yuksek hocam? 4500 liraya i7 7700 gtx1070 bulunabilir.... Mesaja git »
Anıtkabir Askerlik başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Dedeler, bende acemiliğimi Burdur 58. piyade'de acemi revirci olarak yaptım, benimle beraber 7 arkadaş komando seçildik ve komando olabilir raporu ald... Mesaja git »
Arkadaşlar alışveriş yapacağım indirimli hesap arıyorum herkes %20 indirimli hesap dağıtıyor ama kimse forumda değil, yardımcı olacak varsa çok sevini... Mesaja git »
Alınık steam cüzdan kodu konusunu başlattı (4 yıl önce)
Steam 5$ cüzdan kodu almak istiyorum 7 lira veriyorum adedine Ödeme akbank... Mesaja git »
Spigen.com.tr Altlimitsiz İndirim 2 Saat Geçerli başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaş 2 ay önce sipariş vermişti burdan, 1 hafta sonra kargosu ne zaman çıkacak öğrenmek için aradı siparişi verdiğine pişman oldu. 4-5 gün telefonl... Mesaja git »
★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Hocam o indirimli fiyatlara nasıl alıyoruz o fiyatı biz mi istiyoruz yoksa onlarmı veriyor tecrübeli arkadaşlar açıklık getirebilir mi okudum okudum a... Mesaja git »
türk telekom hediye dağıtıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
9500 var 2-3 ay sonra bi ferrari sürerim :D... Mesaja git »
1 Dolara Custom Mousepad başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Hala alamayanlar için güncel kod : Z099PLAY8KW8Y... Mesaja git »
1 Dolara Custom Mousepad başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Hala alamayanlar için güncel kod : Z099PLAY8KW8Y... Mesaja git »
Arkadaşları

aRşİmET

Snaqe

Horned Hand
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Acer AS5520G, Samsung R522 FS03TR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078