Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
doubt777
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şu arabanın markası ve modeli nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
buick e benzettim ben... Mesaja git »
FOCUS ŞANZIMAN HATASI GARANTİ DIŞI!!!ACİL YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bende bunu anlatmaya çalışıyorum sizin gibi ama hala vakit geçmiş diyorlar, yağla filtreyle ne alakası varsa vitesin... Mesaja git »
FOCUS ŞANZIMAN HATASI GARANTİ DIŞI!!!ACİL YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Allah aşkına o zaman torpidodaki ışığıdamı kontrol ediyorlar sanki. periodik bakım tablosunda ne varsa onu kontrol ederler. başkada bir halta bakmaz s... Mesaja git »
Periyodik bakımla vites arızasının ne alakası var ya . Periyodik bakımda vitesin neyine bakıyorlar kontrol ediyorlar . Kardeş çok geçmiş olsun sağlam ... Mesaja git »
Sis Farı Yakmak Neden Yasak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bu soruyu sorduğuna göre demek araç kullanırken hiç aynalarını kullanmıyorsun. kullansaydın nasıl göz aldığını anlardın... Mesaja git »
Geri giderken aynaya mı ? arkaya mı bakıyorsunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
aynalara bakarak gitmek lazım , eli arkaya atıp giderken bir tarafı hiç bir şekilde göremezsin ,... Mesaja git »
Mondeo 2.0 tdci selective tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Araç güzel herşeyiyle ama ülkemizde sw olması 2.0 olması ve mondeo Nun tutulmadığı algısı yüzünden Sonuç olarak double kardeş olma ihtimaliniz ço... Mesaja git »
54 Bin TL'ye EGEA mı İBİZA mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdiki araban bin gitsin yakıtı üzer ikisinide eğer lpg taktırmayacaksan... Mesaja git »
Titanbor mucizesi!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5 kilo bal 100 tl + kargo bedava :)... Mesaja git »
Böyle Bir Otomobil Görmediniz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sağol sayende gördük... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113