Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freng07
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Secimi kaybedersek Meral Aksener'in aşiri ozguveni sorumludur başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 gün önce)
Kemal Kilicdaroglu ona ittifak teklif ettikce "Ben tek basima cumhurbaskani olacagim." diye tutturuyor maalesef. Bunu hala bir baskanlik secimi zanned... Mesaja git »
ZEYTİNDALI HAREKATI BAŞLADI/AFRİN MERKEZİNE GİRİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fırat kalkanında öso cidden tecrübesizdi. Hatta bi eve zıplaya zıplaya girdikleri video vardı. Ama geçen gördüm biri tankla drift atıyodu helal dedim... Mesaja git »
BİYOLOJİ NOTLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Arkadaslar merhaba. bu notların tyt kimya olanı için de yapmıştım onun da linkini koyucam. hepsi çocuklarım gibi özenerek çıkardım valla saatlerimi al... Mesaja git »
ZEYTİNDALI HAREKATI BAŞLADI/AFRİN MERKEZİNE GİRİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam Afrindeki tüm teröristler bafilense de bi için rahatlasa :)... Mesaja git »
ZEYTİNDALI HAREKATI BAŞLADI/AFRİN MERKEZİNE GİRİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ya Allah rızası için gidin esadi veya düşünüp savundugunuz fikir ve ideolejilerinizi ayrı bi konuda tartışın. Kısıtlı zamanda girip bilgi almaya çalış... Mesaja git »
Normalde bakmak istemem, midem almaz ama bugün öyle bi bakasim varki en ince ayrıntılarına kadar inceledim..... Mesaja git »
10.SINIF FİZİK MEB KİTABI ÖZETİ(SÖZEL BİLGİLER) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Özet çıkartıyorum.Uruk-Hai 9.sınıf kitabını çıkardı ben de bunu çıkarmaya karar verdim.Kitabın içerisinde basınç,kaldırma kuvveti,elektrik konuları va... Mesaja git »
9.SINIF MEB FIZIK KITABINI OZETLEDIM(UÇ SOZEL BILGILER) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Bilgi paylastikca cogalir,bir hayir duaniz yeterlidir,bugun ben size yarin siz bana Bugun itibariyle basliyorum,insaallah yarim b... Mesaja git »
BURAK ÜNSUR TARİH ARŞİVİ OLAN YARDIM EDEBİLİR Mİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Burak ünsur tarih videoları youtubede silinmiş ve benim çok ihtiyacım var arşivi olan varsa yardımcı olabilir mi?... Mesaja git »
FİZİK NOTLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Fizik -manyetik alan N den S ye doğrudur. -düzgün kaplarda sıvı basınç kuvveti ağırlığına eşittir -demir bilye kaptan suya atılıyorsa ... Mesaja git »
Arkadaşları

Bozkurt2727
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.080