Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freng07
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BURAK ÜNSUR TARİH ARŞİVİ OLAN YARDIM EDEBİLİR Mİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Burak ünsur tarih videoları youtubede silinmiş ve benim çok ihtiyacım var arşivi olan varsa yardımcı olabilir mi?... Mesaja git »
FİZİK NOTLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Fizik -manyetik alan N den S ye doğrudur. -düzgün kaplarda sıvı basınç kuvveti ağırlığına eşittir -demir bilye kaptan suya atılıyorsa ... Mesaja git »
HOCALARA GELDİK SALİH HOCA BİYOLOJİ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sistemlerini ben de beğenmiştim... Mesaja git »
Tıpı bıraktım. Şimdi yeniden hazırlanmaya başlasam? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kesinlikle katılıyorum... Mesaja git »
Evet arkadaşlar öncelikle YGS rehberine hoşgeldiniz. Sonuçların görselini paylaşarak başlayalım ki iş ciddiyet kazansın. 2013 YGS: (12. sınıf) 2014 Y... Mesaja git »
4K YAPAN EKŞİ YAZARINDAN TIP KAZANMA REHBERİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Edit : Her okuyan öne çıkarsın daha çok üyemiz okusun zamanında 2013 ygs-lys sınavında 4032. olarak kazandığım bölümdür. şimdi size geçmiş tecrübeler... Mesaja git »
2017-2018 Ygs-Lys Tüm Youtube Ders Kanalları ve Önerileri [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
2017-2018 Ygs-Lys , Kpss , Ales , Teog , Dgs Youtube ders çalışma kanalları (hocaları) önerileri: Biyoloji , Fizik , Kimya , Türkçe , Matematik , Geom... Mesaja git »
ERDİNÇ hocamıza sahip çıkalım böyleleri az görülür başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
kendisi bir başyapıttır inş çözümlerini bir an önce paylaşır sayesinde ülkenin mat fizik kimya netleri artacak inş telif yemez... Mesaja git »
Kısa Kısa Biyoloji Notları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
BİYOLOJİ BİLİMİNE GİRİŞ: -Hipotez bilimsel bir soruya verilen geçici bir yanıttır. -Teori birkaç farklı alandaki hipotez ve gözlemleri içine alır. -Te... Mesaja git »
Karaağaç Fizik !! YARDIMM! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Karaagac için temel lazim hocam. Konulari kavramak istiyosan çap kullan... Mesaja git »
Arkadaşları

Bozkurt2727
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250