Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ultrasaray0643
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mesajlara baktimda karisik yazmisim.bazen bin tl bazen milyar.eski aliskanliklar Dikkat ederim eyvallah Ama o k olayina ifritim.3k 5k... Mesaja git »
Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ucuncu ekstreniz kesildi.ayin 25 i 3. Ekstrenizin son gunu o birikmis borcunuzun en az asgari odemesini yapmazsaniz avukatlik olursunuz ve o zaman ka... Mesaja git »
Evet hocam hic avukat burosuna dosyam gitmedi.cok borcum derken 25 er milyarlik 2 kredim.bunlarin kredileri maasimdan otomatik kesildi 1660 tl toplam... Mesaja git »
Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu arada iki gundur basligi rehin almis gibi olmayimda sikintisi olan kisiler icin rehber olur diye son son bi kac bisey daha karalayacagim.malum duru... Mesaja git »
Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yok hocam avukatlik olmadim hic cok sukur.hep ekstrem 2 aylik gecikmedeyken odedim 3. Aya birakmadim .5 yildir kamuda hekimim. Ilginiz icin tesekku... Mesaja git »
Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam temize ciktim cok sukur.mevzu bi kac ay degil yaza almasam yil sonu degistirsem ne olur yeni arabayi Ben sadece teknik olarak uc assagi b... Mesaja git »
Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam kmh lari yatirin kmh kredi skorunu cok olumsuz etkiliyormus Hatta kmh iniz varken kullanmamakta cok olumlu etkiliyormus.kmh eksideyse her a... Mesaja git »
Dostum mesajda da belirttim.ailemin bana gore yuklu bi borcunu ustlendim.beni onlar okuttu buyuttu basinizin caresine bakin diyemezdim Yukardak... Mesaja git »
Merhabalar.acil yardim.kredi cekebilirmiyim. Kamuda doktorum.9 bin tl maas bordrom.esimde calisiyor.2bin tl ye yakin aliyor.buraya kadar hersey guz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.062