Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ultrasaray0643
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yamaha fazer (motora) arkadan vuran egea başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Durun la durun yazmayin.cipsle kola alip gelcem... Mesaja git »
Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Selam arkadaslar fikirlerinize ihtiyacim var 2015 model temiz otomatik 20 bin km lerde sportage ile qasqai arasinda kaldim.tabi beni tek dusunduren... Mesaja git »
85-95.000 TL ARASI OTOMATİk 2. EL TAVSİYE, KARARSIZ KALDIM başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
1.2 nissan qasqahi otomatik benzinli ile sportage arasindayim 2015 dusunuyorum.ayni km de arada 10 bin tl oynuyor.qasqai daha pahali.aslinda sporta... Mesaja git »
Vee işte yeni Honda Accord başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
150-170 bine tiguan alan sizden borc istedidemi gulup alay ediyosunuz.bu paralara ciktimi insanlarin mersedes bmw alma zorunlulugu yok.adam tiguani be... Mesaja git »
VW CADDY 105.000 TL olmuş başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Memlette ama o donem en azindan diyebilcegimiz hic bi donem olmadi Hangi siyasi partin eline 15 sene iktidar olmayi verirseniz verin En demokrat... Mesaja git »
Bayandan Hurda başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Neden bayandan deme ihtiyacini hissetmis acaba Oo bayan kullandiysa temiz pert etmistirmi mesaj... Mesaja git »
kim demiş Türkiyede otomobil pahalı diye:) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sehir ici tuketim 23 litre diyor Bizim butun apartumandaki arabalarbi araya gelse 23 litre yakamiyo.sogan cucuunu goruyonmu sen... Mesaja git »
2 hafta once arkadasim 69 ile 450 kusur tl ceza yedi az parami ya Hayatimda 2 kez ceza yedim.ikiside hiz degildi Ama su 50 km lere ifrit oldugum... Mesaja git »
Yunan mitolojisine hakim degilim ama izlerken bende hades ile zeus kardes degilmi ya dedim Sonradan nerden aklimda kalmis diye dusunurken aklima ge... Mesaja git »
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Izledim izledimde o oldugunu dusunmedim Kaldiki harcamaktan kastim oldurmek degildi.bee nin tek atisiyla knock out oldu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125