Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ultrasaray0643
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 35 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mazda Cx-5 Tamiri videosu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arabacavizya park halindevizgi ufak bir surtmezadya bir kaç parkijka lokal boyazko vardirijka. Boya takıntısı olanij aramazka Davay davay.haroşo... Mesaja git »
Cici Babam [BKM] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bugün Kütahya da galası vardı..ekip olarak geldiler...bende hanımla çocuğu aldık gittim. Enerjik bi ekip... Neyse flime gelince...dedemin fişi ç... Mesaja git »
Yeni 2016 Suzuki Vitara 1.6 VVT yi test ettim.(ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Araç ateş ediyor... Mesaja git »
Ava giderken avlanan galerici. Hem baklava yedirdi hem 70 binden oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İnternet paketi az olanlar için amme hizmeti Antep'ten bir galerici fiyatını uygun bulduğu araç için İstanbul'a gidiyor anlaşıyor.notere g... Mesaja git »
Opel'in cazip takas indirim "fiyaskosu" ..! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Daha yeni bı abimiz Hanım'ın arabasını yenileme kararı aldi Nissan in takas desteği kampanyasindan yararlanayim dedi Emsalleri sitede 41 42... ... Mesaja git »
Shellden V-Power Aldım Hiçbir Fark Yok başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Uzun zamandır v power kullanıyorum.Bişeyler yazmaya geldim.60 cümle kurmuşsun tek bir virgül nokta yok. İnsanın yazasi gelmiyor. Bunu niye yazıy... Mesaja git »
LPG'siz araba kullananlar... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
1.6 japon atmosferik aracım var 2016 model LPG düşünmüyorum.halbuki en uyumlu motor Yaptığım km de ayda 100 150 TL karın olurdu yaptirsam. Be... Mesaja git »
152.000 km’deki benzin+lpgli araç alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
150bin km de diye mi alınmaz? Benzinli araç için 150 bin km nedir yahu Duyan edenden herkes 20 binde alıp 60 binde toprağa gomuyor sanir... Mesaja git »
Rampage (????) | Dwayne Johnson başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İzlenirmi diyorsunuz Edit:10 lira verip biraz zaman geçirdim yeter diyenspor... Mesaja git »
The Maze Runner: The Death Cure (2018) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Cube serisini izledinizmi hocam? Sırasıyla izleyin ama Cube 1 2 Zero... Mesaja git »
Arkadaşları

conines

HesaplayanAdam

hakim bey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109