Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ultrasaray0643
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 dk. önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yerli otomobilin şuan neyi yapılıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (13 dk. önce)
Espiri yapmaya geldim ama bana espiri bırakmamışiniz Ok KiB bye... Mesaja git »
Yeni 2016 Suzuki Vitara 1.6 VVT yi test ettim.(ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bir haftadır hanım arabada idi.annesine tatile... Almaya geldigimde onları hanım dediki geri görüş kamerası yerinden çıkmış.boyle sallanıyor lingir... Mesaja git »
2018 KIA Sportage vs 2018 VW Polo başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aslında konuyla alakası yok ama çoğu konuda görüyorum.sebebinide bilmiyorum neden yapiyorlar... ama çok beğeni alıyor diye ekledim.:) Edit:bak ya sap... Mesaja git »
Seat Ateca 1,4 ecoTsı Dsg YAKIT TÜKETİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Konu sahibi ben değilim.yanlis alintilamissiniz,şahsen bende hiç Avrupa araba kullanmadım.bu aracı test ettim.ama 20 30dakikalik kullanım referans olm... Mesaja git »
Bu Araç Nasıldır ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu araçlara özel ilginiz varsa Hanenize kira hariç 5-6 bin TL giriyorsa alınır Araç fiyatlarının fazlalığından alım gücünün düşmesinden insanlar... Mesaja git »
Ayin(Hereditary) vs Üç Harfliler Beddua başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bileti aldık acil bı isimiz çıktı gidemedik :(... Mesaja git »
Ayin(Hereditary) vs Üç Harfliler Beddua başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Teşekkürler hocam.o yönde kullandık secimimizi... Mesaja git »
Ayin(Hereditary) vs Üç Harfliler Beddua başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Saat 10 olmadan izleyen bı kişi bile yorum yaparsa sevinirim Up... Mesaja git »
Ayin(Hereditary) vs Üç Harfliler Beddua konusunu başlattı (9 gün önce)
Arkadaşlar selam.aradim iki flimin de konusunu bulamadım. Bayrama Ankara'ya geldim.Hanimla gece seansı korku filmlerine gitmeyi severiz. İki fli... Mesaja git »
Doluya yakalandım. (Resim ekledim) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kaskodan yaptırırsan gözükür.kendi cebinden yaptırırsan gözükmez Ankara'ya da dolu yağıyor bu aralar.ne dolu yağdı bu sene yurdumuza Ekinler git... Mesaja git »
Arkadaşları

conines

HesaplayanAdam

hakim bey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148