Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ultrasaray0643
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Honda Civic dizel fiyatları.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Göçük olayı düzeltilerek bile Fiyatı 80 bin TL olsa bile Çocuklu arabasına kullanıcı hatası dediği için uzak durulması gereken bir marka Honda ... Mesaja git »
Bir İnsan Bu Kadar Mağdur Edilmemei Toplanın! başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Madem devlet bize sahip çıkmıyor Vatandaş kendine sahip çıkacak Cikmazsada hiç ağlamayacak Honda 0 arabasindaki gocuge kullanıcı hatasını diy... Mesaja git »
EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA - Yeni Dizi başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Starda yayınlanan Börü dizisinde NATO Ekrem oynuyor Bu bölüm yada bı sonrakinde NATO Ekrem nanay... Mesaja git »
80 - 100 Binlik arabaları nasıl alıyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Maşallah forumda evine 8 bin TL den assa para giren yok... Mesaja git »
Ağır Hasar Kayıtlı Araç Satılır Mı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Anladığım kadarıyla pert kayıtlı araba alacaksın Pert olduğunu bildiğim arabayı ederine uygun aldım..satarken de 2 haftada gitti..yine ederinde ... Mesaja git »
Arabam Ne Kadar Yakıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Gayet iyi 19 krs kar 20 krs kar mazide kaldı..akaryakıt aldı başını gitti Ankara şehir içi sanirim... Mesaja git »
Arabam Ne Kadar Yakıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Çok çok iyi de olabilir çok çok kotude olabilir..normalde olabilir Arabanın kac motor,ağırlığı,şehir içi şehir dışı kullanımı bizim tahminimize bir... Mesaja git »
Dolandirildim galiba başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Araç alırken bilmediğiniz araç ise dikkat edin..konu ile alakalı demiyorum..çok ilan gordum..kendi kullandığım araba..hani bilmediğim araç diil Tor... Mesaja git »
Creed 2 -2018 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Lannn Yine apollonun bebe nin koçu Rocky mi derken..öteki koc Ivan draga çıktı iyimi Edit:lannn öteki bebede onun ogluymus... Mesaja git »
2.el otomobil almak çok mu tehlikeli? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben ilk arabamı aynı sen gibiyken aldım..çevremde de danışacak kimse yoktu sen gibi....araç pert çıktı...hiç yüzüm gülmedi...birazda şans işi..ama sen... Mesaja git »
Arkadaşları

conines

HesaplayanAdam

hakim bey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094