Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cowcow
Gerçek AdÖvünç ÖZGEN
Konumİzmir,Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Miele Süpürge 350TL Gittigidiyor Teknosa tekrar stokta başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aldım. Gelince ürünü kullanıp memnun kalmazsak 14 gün içinde iade edebiliyor muyuz?... Mesaja git »
Miele Süpürge 350TL Gittigidiyor Teknosa tekrar stokta başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
arkadaşlar kafam çok karıştı. Son durum nedir?... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ben de benzer durumdayim. Bakalim ne olacak?... Mesaja git »
Seçili Teknosa Disney Peluşlar 9,90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2 tigger 2 de dory aldım. Teşekkürler.... Mesaja git »
DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Teknosa mağazalarında satmış olduğumuz şampiyonlar paketi 995 tl den bi süreliğine 397 tl ye indi bu fiyat paketin 1 yıllık fi... Mesaja git »
Rowenta dw 9217 ütü 163 tl (bitti) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar ütü hakkında güzel yorumlar okudum. Forumda bir çok konuda bu ütü methedilmiş Bu fiyata gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum.... Mesaja git »
25$ ve Üzerine 5$ Hediye! TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar, detaylı bilgi sahibi olmayanlar, kafasına soru takılanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra direkt ... Mesaja git »
İzmir'de Ucuz Otogaz Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Bir şekilde ana başlık olsada bizde burda paylaşsak diye düşündüm. Şehiriçinde 2.50-2.55 civarı olan otogaz menemene doğru olan istasyonlarda 2.2... Mesaja git »
Cr-v 2012 Benzin + Lpg başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam selamlar. Aractan memnun musunuz? 2.0i araciniz degil mi? lpg ye uyumlu mu? sikinti var mi?... Mesaja git »
2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Detaylı yanıt için çok teşekkürler hocam. Esasında donanım kısmı benim için pek önemli değil (sunroof, geri görüş kamerası vs.). Teknik olarak sağlam... Mesaja git »
Arkadaşları

cloves

Mokotow

sevozgur

tengin78

emilyan1

ysr13uslu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234