Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coolsten
Gerçek Adibrahim özhan dokumacı
Doğum Tarihi7 Ekim 1990
Mesleköğrenci
KonumHatay,İskenderun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Sony - PlayStation'a Özel Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Second son oynadım hatta dün bitirdim :). First light oynamadım ama, aklımda almak var.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Sony - PlayStation'a Özel Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Tlou, uc4 ve gow 3 alacağım. Başka almamı önerdiğiniz oyun var mı?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Sony - PlayStation'a Özel Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Driveclub iki kişilik oynanıyor mu ekran ikiye bölünüp? Online değil, iki joystickle... Mesaja git »
Java KULÜBÜ VE BÖLÜMÜN İLK MESAJI [ İMZA İÇERİDE] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar java öğrenmek için kitap önerebilir misiniz? İyi bir şekilde öğretecek.... Mesaja git »
DH PREMIUM MAASLARI YATTI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kaç yıllık üye olduğuna, forumda ne kadar aktif olduğuna, ban ve blok yememene ve kışkırtıcı mesaj atmamana bağlı. Ben bir kere 7 gün çizilmiştim o a... Mesaja git »
DH PREMIUM MAASLARI YATTI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
2006 üyesi olmanın meyvesi 2800 tl. Temizz... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Sony - PlayStation'a Özel Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bak ya, TLOU için bekledim bekledim gelmeyince 105 liraya kutulu aldım :( Diğerlerinin 4 Nisan'a kadar olması iyi oldu ama... Mesaja git »
Gümrük vergisi ne kadar? Gümrükvergisi dahil bu saat bana ne kadara gelir... Mesaja git »
Bu konuda yeniyim, konuyu bayağı okudumda anlamadığım bir şey var. 118 euro görünen saat bana ne kadara gelir? Son sayfada dahi vergisini felan göremi... Mesaja git »
Alman devine şok! Reis'i üzeni de biz üzeriz! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Türkçe öğren diyenlerin türkçe'si tam bir komedi. Aynı Hollanda'yı protesto etmek için Antalya portakallarını bıçaklayanlar gibi.... Mesaja git »
Arkadaşları

kittyhunter

IgorStravinsky

Onurcan91

hashus1099

ScORphY

Darkness

Sherlock

smileplease03

Gülüyozmukanka?

cennetgülü

İstanblue_34

Sör Aragorn

Tosbaa313
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN ID: iodokumaci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.292