Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
coolsten
Gerçek Adibrahim özhan dokumacı
Doğum Tarihi7 Ekim 1990
Mesleköğrenci
KonumHatay,İskenderun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkiye'nin En Yaşanılabilir Şehri [ANKET EKLENDİ] başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
İstanbul ve Trabzon'un olduğu bir ankette Hatay yok mu yoksa ben mi yanlış görüyorum?... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU | FW4.50 Boost Mode başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Benim ps4 slimim var. Konu yeri burası değil ama, düne kadar sorunsuz oynuyordum. Bugün açtığımda sanki çözümürlük yükselmiş gibi zoom yapılmış gibi g... Mesaja git »
PLAYSTATİON 4--- İSTANBUL--- OYUN TAKAS BAŞLIĞI başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Takas bölümünde neden satılık ilanları var? Yöneticiler ne yapıyor?... Mesaja git »
DH PROGRAMMERS' CLUB {Programlama Öğrenin} başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Güzel bir konu. Sadece az c++ biliyorum ve bura sayesinde daha da gelişeceğim inşallah. Müsait olduğum bir an baştan sona okuyayım konuyu ... Mesaja git »
DH PROGRAMMERS' CLUB {Programlama Öğrenin} başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
DH PROGRAMMER'S CLUB Forumdaki programlama ile uğraşanların yardımlaşabilmesi adına bir klüp iyi olabilir. Proje takımı oluşturmak isteyenler... Mesaja git »
En kaliteli jean pantolon markası ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Vena nasıldır sizce? ... Mesaja git »
0 RH+ ISTANBUL KAN IHTIYACI - KOSUYOLU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Son durum nedir?... Mesaja git »
yengenize selamunaleyküm deyin başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Zevkler ve renkler harbiden tartışılmazmış, canlı örneği..... Mesaja git »
Nokia’nın unutulmaz N serisi Snapdragon 600 ile geri gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
SX1 benimde alma istediğim bir cihazdı ama babam almamıştı, unutamam o cihazı.Ama çok sorunlu olduğu söylenirdi, onun yerine en yakın rakibi 6600 (gu... Mesaja git »
Elektrik-elektronik mühendisleri ne kadar maaş alıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sana özel... Mesaja git »
Arkadaşları

kittyhunter

IgorStravinsky

Onurcan91

hashus1099

ScORphY

Darkness

Sherlock

smileplease03

Gülüyozmukanka?

cennetgülü

İstanblue_34

Sör Aragorn

Tosbaa313
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
bb 9300
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.914