Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BullPoweR7
Gerçek Adburak evmez
Doğum Tarihi1 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 dk. önce
Son giriş tarihi: 13 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (21 dk. önce)
Sema gitmez ama nasıl gitmeyeceğini herkes biliyor tabiki Acun Nagihan'ı elemediği gibi Semayı da elemeyecek ve Kıbrıs'a götürecek ordaki oyun... Mesaja git »
Messsi BEN TANRIYIM DEDI başlıklı konuya yorum yazdı (25 dk. önce)
Bunu trapspeed adlı si.ik yarıştırmaya çalışan çocuğa söylemek şart. Her yeri karıştırmaya çalışıyor kendisi.... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Hala Madrid ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (29 dk. önce)
Aman ne büyük farklılık bu arada Ronaldo 32 gol çeyrek finaller ve sonrası Messi 16 gol. Bak asıl farklılık burda.... Mesaja git »
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Küfürün öncesi, sonrası, zaman aşımı olmaz. Acun resmen Sema'yı kolluyor. Adem küfür edince çift uyarı veriyorum de ama Sema küfür veya hakaret edince... Mesaja git »
Sizce Video Hakem en çok hangi takımları etkiler? başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Tabikide Barcelonayı etkiler. Zamanında o kadar ağladıkları hakem bugün lehlerine karar verince hiçbirin sesi çıkmadı ne sanıyorsunuz? Ayrıca ben geçe... Mesaja git »
Messsi BEN TANRIYIM DEDI başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Senin görüşün seni ilgilendirir insanlara boş tatava yapmayın nedir? Ayrıca Ronaldo'nun daha iyi olduğunu düşünen kesin %1 mi? 50ye 50dir ya da 49a 51... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Hala Madrid ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Messi Leverkusen'e, Celtic'e, Mönchengladbach'a, Roma'ya, BATE'ye, Ajax'a, APOEL'e, Viktoria Plzen'e, Benfica'ya, ... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Hala Madrid ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bu pozisyonda pası atan kişi Bale veya Benzema olsaydı, Modric ya da James demiyorum onlar zaten pas konusunda uzman kişiler ama Bale veya Benzema bil... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Hala Madrid ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Şu Ronaldo'nun pozisyonunda Asensio ile olan pozisyonu bahsediyorsunuz galiba, bütün beceriksizlik Ronaldo'da gibi yorumlamayın. Pozisyonu tekrar izle... Mesaja git »
♛ Real Madrid C.F. Taraftarları ♛ Hala Madrid ♛ başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Bu eksik maç işi canımı sıkmaya başladı. Belki bu maça 6 puan önde çıksak rakip için her şey bitmiş modunda olacaktı. Sırf ligde heyecan olsun diye ha... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078