Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
haber.don
Gerçek Addonanım haber
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kobo Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kobo Aura modeli 1-2 ay önce bir kampanya ile n11den 355 liraya alinabiliyormuş. Tekrar öyle bir kampanya olur mu acaba takıp eden arkadaşlar ?... Mesaja git »
Evet haklısınız teşekkürler... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Yedek subay çıkma ihtimali celp dönemlerine göre değişiklik gösterebiliyor mu? Mesela kasım celbinde yedek subay çıkma ihtimali ne... Mesaja git »
Sağol hocam bir arkadaşım için sormuştum.Ben kasım celbinde gidiyorum kısmet olursa.Hayırlı testereler hepinize :)... Mesaja git »
Eğitim kaç ay sürüyor? İlk maaş ne zaman alınıyor?... Mesaja git »
★ Vodafone Smart 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güncellemeyi yükledikten sonra galeride sorun yaşamaya başladım.Fotoğraf ve videolar görünmemeye başladı ve galeride donma oluştu. Çözümü nedir ?... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1 adet JBL Go 1 adet Sandisk 3.0 64 GB flash bellek lazımdı ramazan indirimini kaçırdım malesef.... Mesaja git »
Fikri olan yok mu arkadaşlar ona göre sipariş verecegim.... Mesaja git »
Aooko'nun polarize gözlükleri biraz pahalı.Bunlara vergi çıkıyor mu acaba ?... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eyvallah hocam ??... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250