Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
haber.don
Gerçek Addonanım haber
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teşekkürler hocam cevap için. Gözlüğü test ediyordum da merak ettim.... Mesaja git »
Orijinal gözlük kullanan arkadaşlar bir soru soracaktim.Mesela orijinal bir raybanla güneşe direkt olarak bakıldığında güneş tamamen karanlık mi gözük... Mesaja git »
Bu arada uzun süre kulanmişsin hocam.Gözlük camı için ne düşünüyorsun ? UV makinasında test etme imkanin oldu mu?... Mesaja git »
Sagolasin hocam gerçekten gözlük kaliteli yapılmış parasını hakediyor.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Aookodan 14 nisanda sipariş verdiğim gözlük bugün geldi.New wayfarer 52 ekartman almıştım 25$ ödedim.Amatör olarak baktığımda oldu... Mesaja git »
Doğrudur hocam bekliyoruz bakalım ??... Mesaja git »
Malesef hocam son hareket 22.04.2017 00:00 yurtdışına sevkedildi yaziyor bende.... Mesaja git »
Xiaomi Piston 3 Reddot başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sağolasin hocam n11den aldım bir tane.Semers adlı satıcıdan. Maalesef benim de kulağımda ağrı yapıyor.Yorumlarda hic böyle bir şikayet görmemiştim oys... Mesaja git »
Merak etmeyin ilk buraya yazarım hocam ??... Mesaja git »
Anladım hocam sagolasın. Benden çok arkadaşlarım merak ediyor. Gözlüğün kalitesine bakip ona göre sipariş verecekler sorup duruyorlar geldi mi diye ??... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.098