Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
haber.don
Gerçek Addonanım haber
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 22 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
el yayı ne işe yarar? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
el yayı bildiğimiz üzere bilek kası yapmaya yarıyor ama elimiz için için de bi faydası olurmu parmakların kaslanması irileşmesi el ayasının irileşmesi... Mesaja git »
Kobo Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Kobo Aura modeli 1-2 ay önce bir kampanya ile n11den 355 liraya alinabiliyormuş. Tekrar öyle bir kampanya olur mu acaba takıp eden arkadaşlar ?... Mesaja git »
Evet haklısınız teşekkürler... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Yedek subay çıkma ihtimali celp dönemlerine göre değişiklik gösterebiliyor mu? Mesela kasım celbinde yedek subay çıkma ihtimali ne... Mesaja git »
Sağol hocam bir arkadaşım için sormuştum.Ben kasım celbinde gidiyorum kısmet olursa.Hayırlı testereler hepinize :)... Mesaja git »
Eğitim kaç ay sürüyor? İlk maaş ne zaman alınıyor?... Mesaja git »
★ Vodafone Smart 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Güncellemeyi yükledikten sonra galeride sorun yaşamaya başladım.Fotoğraf ve videolar görünmemeye başladı ve galeride donma oluştu. Çözümü nedir ?... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
1 adet JBL Go 1 adet Sandisk 3.0 64 GB flash bellek lazımdı ramazan indirimini kaçırdım malesef.... Mesaja git »
Fikri olan yok mu arkadaşlar ona göre sipariş verecegim.... Mesaja git »
Aooko'nun polarize gözlükleri biraz pahalı.Bunlara vergi çıkıyor mu acaba ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.115