Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ciho_
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hocam indirdiğiniz dosyaları barış cevik beyın dedıgı gıbı isimlendırdınızmı bide yükleme yaparken videodaki gıbı 1 dedınmı sd card dıyo 2 dersen pcde... Mesaja git »
inşallah hocam güncellemelerde otadan gelirse daha ne olsun artık :) saygı bizden... Mesaja git »
üstadım çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun dediniz gibiymiş zip yazılarını sildim ve suan yükleniyor çok sagolun... Mesaja git »
hocam benm sd kartım clas 10 değil problem yaratırmı atıyım ekran göruntusunude ... Mesaja git »
bu ilk resimde barış beyin videosundaki gibi yükleyince en sonunda bunu veriyor ikincisindede telde açılırkenkini veriyor neden böyle bişi oluyor acab... Mesaja git »
yok hocam 9 ile yaptım ama sürüme bakıyorum test keysmı ne yazıyor bikaç defa denedimde niye öyle oluyor bilmiyorum... Mesaja git »
vıdeodakı gıbı yapdım lakin test sürüm oldu suanda 2 3 kezde tekrarladım duzelmıyor neden acaba sizide uğraştırıyorum kusuruma bakmayın bi yardımcı ol... Mesaja git »
ustam kodu aldım lakin kilit açma yazılarından anlamadım sizin videonuzdakileri yapınca açılıyormu acaba bi yardımcı olursanız bana sevinirim rica edi... Mesaja git »
valla hocam ikisinide denedim imei meid vardı onuda denedim olmuyor nedense belli bir süre gecmesimi lazım aldıkdan sonra acaba anlamadım hocam... Mesaja git »
selamun aleykum bugun itibariyle bende aranıza katıldım kahverengi modeliyle ithalat garantili aldım hepsi buradadan ama şu bölge kodunu değiştirmek i... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.059