Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vozboz
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Wtf bu ne siz anlamıyorsunuz diye uzaylılar mı getirmiş oluyo.ben de sizi anlayamadım o zaman sizi de mi uzaylılar getirdi acaba... Mesaja git »
Tüm Ateistleri Açıklıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bence sorgulayarak ve kendi aklını kullanarak islamı terketmiş biri asla ve asla bir daha islama dönmez dönemez.... Mesaja git »
Tamam kendilerini mutsuzluğa itenin ateizm olduğunu kabul ettiler diyelim.ben diyorum ki geri nasıl inanacaklar?hadi ben inandım diyip geri inanamazsı... Mesaja git »
Müslüman olan ve sonra da ateist olan birini düşünün .adam inanırken daha mutluydu ve inanmak istiyor.tamam ben inandım deyince inanmış mı olacak.yani... Mesaja git »
Kardeşim ateistler istemiyor mu sanıyorsun inanip mutlu mesut yaşamayı ama adamlar sorgulamış tanrının olmadığına kannat getirmişler.keyiflerinden mi ... Mesaja git »
Kozmopolitanizm hakkında konusunu başlattı (10 gün önce)
Kozmopolitanizm hakkında neler düşünüyorsunuz?Bana düşününce mantıklı geliyor ve insanlar bir gün milliyetçiliğin en büyük ayrımcılık olduğunun farkın... Mesaja git »
Neye Göre İyi ? Neye Göre Kötü ? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bunun için, insanın içinden ve doğuştan gelen evrensel bir ahlak yasası var mıdır? Yoksa toplumsal ahlak kuralları zamana ve mekana göre değişebilir m... Mesaja git »
Demokrasilerde herkesin oyunun eşit olması doğru mudur? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Peki sence, devlet nedir? Neye yara? Nasıl işler? Ekonomi nedir? Bürokrasi nedir? Diplomasi nedir? Vb. Şeylerden haberi dahi olmayan "vatansever" halk... Mesaja git »
Demokrasilerde herkesin oyunun eşit olması doğru mudur? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Ama bence kişi okullarda akademik eğitim görmeden de belli bir entellektüel seviyeye gelebilir.O halde bu kişiler nasıl ayırt edilecek.Bunun tam tersi... Mesaja git »
Halkın kendisini yönetecek insanları seçmek kadar çok önemli bir olayda, bu konu hakkında bilgili veya ortalama bir birey ile cahil bir bireyin oyları... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.153