Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustafakurt71
Gerçek AdMustafa Kurt
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 39
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK/TAKASLIK MSI GTX 680 COK TEMİZ konusunu başlattı (5 gün önce)
MSI GTX 680 EKRAN KARTIMI SATMAK YA DA TAKASLA MAK İSTİYORUM. 2 GB 256 BİT BİR KARTTIR. FİYAT SON AMA SON 350 TL.SATİS VE TAKAS SADECE ANKARA İÇİ ELDE... Mesaja git »
CORE 2 QUAD LI 4GB RAMLI UCUZ KOMPLE SİSTEM konusunu başlattı (6 gün önce)
CORE 2 QUAD Q8200 4GB DDR2 RAM 500 GB HDD GT 415 1GB DDR3 128 BİT EKRAN KARTI COOLERMASTER KASA 500 WATT THERMALTECH PSU 19" LG LCD MONİTÖR KASANİN U... Mesaja git »
Bugün vatandan aldım 1057 liraya ama ps4 almak istiyorum.Kutusunu acmadim bile.Kapali kutu. Fiyat 900 TL ve kesinlikle pazarlık yok.Sadece Ankara i... Mesaja git »
ANKARA İÇİ GET İLE ALINIK PS4 ÇİFT KOLLU OYUNLU konusunu başlattı (11 gün önce)
İlanda belirttiğim gibi get ile Ankara içi elden ps4 alicam slim ya da 1216 serisi olmalı en az 1 yıl garanti şart.cift kol ve oyunlu olacak. BEN MEZ... Mesaja git »
SATILIK SLİM KASA XBXO360 FULL KUTULU ÇİFT KOLLU konusunu başlattı (13 gün önce)
2011 üretimi 250 gb temiz ve sorunsuzdur.Yanında 2 adet orjinal kablosuz kol vericem.kollari hem pilli kullanmak için hem de şarjlı kullanmak için apa... Mesaja git »
ÇOK TEMİZ XBOX 360 İÇİN KİNECT VE 4 OYUN konusunu başlattı (14 gün önce)
Çok ama çok temiz cihaz.yaninda 4 adet oyun vericem.tek tek satış yok fiyat çok uygun pazarlık ta yok. Oyunlar: DANCE CENTRAL DECA SPORTS FREEDOM ... Mesaja git »
ORTA SEVİYE GTX950 EKRAN KARTLI FULL TAKIM PC konusunu başlattı (25 gün önce)
İŞLEMCİ: İ5 4460 3.2 GHZ 6 MB CACHE RAM: 4+4 GB DDD3 1333 MHZ KİNGSTON HDD:160+500 GB SATA EKRAN KARTI: ASUS GTX950 2GB GDDR5 128 BİT (4 GÜNLÜK) ANAKA... Mesaja git »
SATILIK AOC F22 FULL HD LCD MONİTÖR konusunu başlattı (26 gün önce)
MONİTÖRÜMÜ DEĞİŞTİRMEK AMACIYLA SATIYORUM.TEMİZLİK OLARAK 10/7,5 ALIR.PAZARLIK VE ŞEHİR DIŞI SATIŞ KESİNLİKLE YOK. FİYAT 180 TL... Mesaja git »
Ilanda belirttigim ürünler satılıktir. Sorunsuz ve temizler.ram sogutuculu. Ikisinin fiyatı son 100 tl pazarlık kesinlikle yok. Sadece Ankara ici e... Mesaja git »
i5 4460 işlemci ve fan 4+4 gb ddr3 1333 mhz ram Asus H81M-D anakart Sorunsuz ve temiz ürünler. Fiyat 500 tl Çok ufak pazarlık var.Sembolik ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078