Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
The Londrakan
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Nisan 2017
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tekrar oyuna başlayacağım, yeni sürümü epey hevesli bir şekilde bekliyorum günledir En azından şimdilik, konunun ilk mesajını editleyemesek bile, bura... Mesaja git »
GALAX GTX 1060 3 GB vs Sapphire RX 570 Pulse başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ekran kartı vram kullanımları, öyle düşündüğünüz şekilde işlemiyor. Geniş vram kapasitesinde, veriler daha "rahat" bir şekilde kayıt altına alınıyor.... Mesaja git »
Galiba herkes 5.000-7.000₺ arası sistem topluyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çoğunu full ayarda oynayamazsınız, aklınızda bulunsun.... Mesaja git »
480 Gb Sandisk SSD plus vs 250 GB samsung evo 850 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sandisk genel olarak performans açısından en tercih edilmeyecek markalardan bir tanesi. Belki başlangıç için performans farkı anlaşılmayacak düzeyde o... Mesaja git »
7700k Stok Voltaj başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bios'unuzda "Core Voltage" ayarını arayın. Bulursanız, Auto'dan Manual'a çekin ve altında çıkan kutucuğa atamak istediğiniz core voltage'ı yazın.... Mesaja git »
Asus Maximus VIII Hero kullaniyorum. Sizin sorununuz daha cok anakart ile ilgili geldi bana. Ama fan sesini kesmek icin fan devir dusurucu kablo taka... Mesaja git »
Voltaj ayarlamadan önce anlık yükseliş ve düşüşler oluyordu. Voltajı manuel ayarladıktan sonra sıcaklıklar düştü ve daha stabil hale geldi. Büyük iht... Mesaja git »
7700k & z270g fan/sıcaklık sorunu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
arkadaşlar şöyle bi sorunum var, internette de bu soruna sahip olan bir çok kişi gördüm ama çözüm yazan olmamış, normal masaüstündesiniz diyelim, chro... Mesaja git »
7700k Stok Voltaj konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. 7700k işlemci aldım ve her zaman olduğum gibi, anakart core voltage olarak auto ayarlamış. Fakat bu da voltage'ın sürekli değişmes... Mesaja git »
Işlemci + Anakart upgrade. i7 6700 vs 7700 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bahsetmiş olduğum %15 fark meselesini, intelden veya herhangi bir haber kaynağından almadım. Sürekli test işleriyle uğraşan sitelerin sonuçları... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125