Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ronaldinho1434
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Brothers'ı bugün bitirdimde o nasıl bir sondur Allah belasını versin öyle sonun..... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Dün iade ettim yaklaşık 1,5 saat sevmek için kendimi çok zorladım ama gerçekten çok kötü Millet nasıl hastası onuda anlamadım sanırım sorun bende... Mesaja git »
Parayı çöpe atmak için güzel seçimler olmuş... Mesaja git »
Onu alacağına Dead Cells,Hollow Knight,Life is strange,To the moon-bird story,deadlight,bastion,Never Alone arasından bir ikisini seç derim.... Mesaja git »
GSS borçlarına af geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Sigorta kurumuna gidersen ödemen gerektiğini anlarsın Ödeyip ödememek senin elinde ama devletin bu konuda haksız çıkacağını düşünmüyorum.Gücünü elver... Mesaja git »
5TXTP-LHDKP-8NV74 5R6NT-Q634E-AJI6I 5ZEXX-7PRD9-P08NV 5ZDV6-Q236H-LIYPG 64IAL-ME9WY-RMZIZ IR4XX-EKV7W-VFLP2 IK905-ZWB7M-ZPTNW INI5I-IZV2G-Z38KE 5KMQI-... Mesaja git »
Beyler son bir oyun alacağım ama kafamda soru işaretleri var Aklımdaki oyun bu ama ben daha önce lara croft serilerini pek oynamadım ve aklımda değ... Mesaja git »
Ayıpsın hocam iyi satışlar dilerim :D... Mesaja git »
Benimde pc dandik açabilecek oyunlar aldım Valve pack Saints Row serisi Life is Strange Injustice Witcher serisi Gta Serisi 5 hariç Mortal Kombat Kom... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094