Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ronaldinho1434
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 24 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2018(Finale 5 Gün Kaldı) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Bireysel Mücadeleler Adem Turabi Hilmicem Anıl Nagihan Damla Hakan(7.oldu) Murat(8.Oldu) Sema (9.Oldu) Merve (10.Oldu) Turabi Adem Mustafa Kemal(11... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
2 saat oynama süresini geçmediysen sıkıntı çıkmaz.Bazı durumlarda 3 saati geçik bile oyunları kabul ediyorlar birazda şans tabi... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Mesela humble dan aldığın bundleda hosuna gitmeyen oyunlar var onları eklemek zorunda değilsin Şu siteyi kullan beleş oyunlara bile talip çıkıyor... Mesaja git »
Deadlight ve Director cut arasında nerdeyse hiç fark yok birini iade edin bence boşa masraf olur sizin için... Mesaja git »
Hepsi de çok güzel oyunlar hayırlı olsun Bu arada bir önerme vereyim.Yapıp,yapmaması size kalmış.Bu tarz oyunlara bu kadar para harcayacağınıza dışard... Mesaja git »
Dlc ler için yapacak birşey yok pre squelin bir daha bu indirimi alıp almayacağı meçhul alırsa ne zaman alır vs :D Fırsat varken değerlendir derim oy... Mesaja git »
Kusra bakmayasın gözümden kaçmış Bu siteden son 30 günün,günlük vs oranlarına bakabilirsin... Mesaja git »
http://store.steampowered.com/bundle/712/Borderlands_Take_Over_Your_Life_Bundle/ Görmeyen varsa diye tekrar koyuyorum Hele dlcler varsa ilk oyunun 3... Mesaja git »
http://store.steampowered.com/bundle/712/Borderlands_Take_Over_Your_Life_Bundle/ Kaçırmayın... Mesaja git »
Steam de ki bir çok oyun varda hiç o seriye bulaşmadım o yüzden kendi açımdan dedim :D... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.133