Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bitutamumut
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beyler Özbekçe Forum Sitesi Buldum.İstila Ediyoruz(PM) başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Instagramdan Önceden atılmış,kızın resimini şimdi beğendim... başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Cumshot ile final yapmışlardır.... Mesaja git »
Silinsin. başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Kalın bacaklı bir adamın altında inleyerek ezilmiş bir kızla ciddi düşünülmez. ... Mesaja git »
CS GO İçin En Ucuz Ekran Kartı Önerirmisiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Forumdan bulabilirsen 9800gt bul. Sonra sisteme biraz oc yap. 5 v 5 maçlarda 60-70 alırsın, yok herkes aynı yere toplanır silahlar ateşlenirse 30 a ka... Mesaja git »
Taşınabilir hdd yi dahili olarak kullanma başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Cevap için teşekkürler hocam. Söktüm taktım normal sata girişi varmış. Taktım şimdi çalışıyor ama bu 2,5 ''. Sorun olmaz değil mi? Biraz bakt... Mesaja git »
Kükürtlü sabun nasıl kullanılır başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Saça işe yaramasa da yağlı cilt için işe yarıyor. Belki birilerinin işine yarar. ... Mesaja git »
9600gt+e5300+e2140+1gb ddr2+2 GB Ddr3 konusunu başlattı (2 gün önce)
9600 gt zotac 512mb - 48 Tl Intel pentium dual core e5300 - 22 Tl Intel pentium dual core e2140 - 15 Tl 1 GB kingstone ddr2 - 20 Tl 2 GB Ddr3 king... Mesaja git »
Taşınabilir hdd yi dahili olarak kullanma konusunu başlattı (2 gün önce)
Elimde kullanmadığım bir harici Hard disk var bunu masaüstü pc ye taksam Windows yükleyip kullansam sorun olur mu? Hard disk bu http://www.hepsibura... Mesaja git »
Bilgisayarım GTA V Kaldırır Mı? [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sağolasın hocam. Takılmasın yeterli kaç fps verir sizce?... Mesaja git »
Bilgisayarım GTA V Kaldırır Mı? [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam e8500 4gb ddr2 ram Hd6850 sence nasıl oynatır?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086