Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
consinertia
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
arkadaşlar kapı gıcırtıları için servise götürdüm aracımı, bant çektiler dört kapı içine de. sesler büyük oranda gitti. sessiz olarak binince daha i... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Siz yine iyi almışsınız biz nisanda 140 bine aldık joyplusı. şimdi 158 görünüyor gerçekten imkansız rakamlara ulaşacak yakında.... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Aynen hocam bizim araç da aynı durumda. Servisten sonuç alırsanız buraya yazın da biz de gidelim. Ben şimdilik şu silikon spreyi deniyeceğim... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
gerçekten çok şaşırtıcı 3 aylık araçta kapı gıcırtısı duymak çok can sıkıcı. En küçük sallantıda gıcırdama oluyor sol kapıda. Geçen forumlarda cam fi... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Teşekkür ederim cevap için. Ben de silikon sprey uygulaması yapacağım ilk etapta ama olmazsa sizin dediğiniz şekilde uygulamayı yapacağım galiba. Sol... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
gerçekten ses yalıtımı yapıyor mu uygulama? Kapıların kapanması zorlaşıyor mu? Bir de uygulaması kolay mı yoksa işçilik verip bir ustaya mı yaptırm... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ben borusana sordum 1250 tl dediler cam filmi için. Sonaxda 450 tlye yaptırdım. Sökülmeden yapılan filmlerde soyulma olabilir diye camları sökerek yap... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar cam filmi yaptırmak istiyoruz ama istnabulda hangi markayı önerirsiniz? sonax ziebart 3m gibi markalar var sanırım. borusanda yaptırmak çok... Mesaja git »
Teşekkür ederim çok kafama takılmıştı sağ olun :)... Mesaja git »
arkadaşlar otomatik katlanır yan aynalardan sürücü tarafındaki olanı 1 saniye geç kapanıyor. Bunun normali bu mudur. İkisinin de aynı anda kapanması g... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047