Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
consinertia
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
geçen sene dizel joyplusı 140 bine almıştık. Prim yaptı mı sizce araçlarımız arkadaşlar? Sıfır fiyatı alan var mı bayilerden? İyi sürüşler herkese :)... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Pure donanımı gördüm ama pure plus ı bilmiyordum. Pure dan farkı neymiş acaba? Hasarsızlık oranına göre değişiyor sanırım 2.300-2400 civarında tutması... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam 8 ay önce 140 bine joy plus aldık biz pure donanıma bu parayı vermeyin bence. ikinci el ya da alternatif markalara bakabilirsiniz A3 ve ya A180 ... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ben de girip güncelleme dosyasını indirdim (UPD07012.bin) ancak arabaya bağladığımda güncellemeyi yükleyemedim. siz yükleyebildiniz mi acaba?... Mesaja git »
hocam bu obd nedir neler değişecek mesela bilgilendirebilir misiniz bizi?... Mesaja git »
ben de merak ediyordum nbt ekranı değiştirmeden çok bir anlamı yok galiba teşekkürler açıklama için... Mesaja git »
şimdi baktım bu bmw connected drive sitesine. satın alınabilir uygulamalarda sadece connected drive ve uzaktan erişim var. apple car play çalışmıyor ... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aracımız beyaz bakalım işe yarayacak mı yaramazsa en kötü servise gidince yaptırırım teşekkürler cevap için. Boyayı uyguladıktan sonra çabuk kuruyormu... Mesaja git »
arkadaşlar bu küçük taş izlerini kendimiz rotüş boya ile kapatabilir miyiz? color n drive diye bir boya seti varmış kullanan var mı hiç yoksa kandır... Mesaja git »
çok iyi fiyat gerçekten. biz nisanda joy plus dizeli 140a aldık. aralıkta 160 bin oldu fiyatı. 200'e gidecek anlaşılan...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094