Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BadBoyKilla
Gerçek Adömer gümüş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MATEMATİK KAÇ OLMALI....SIRLAMA TAHMİN konusunu başlattı (7 gün önce)
yerleştirmesiz MF-3 ilk 10k için LYS BİYO 26,25 FİZ: 25,5 KİM: 27,5 YGS(YGS1 : 7100, YGS2: 7700) TR: 33.75 SOS:20.5 MAT: 36.75 FEN: 33.75 LYS matı hi... Mesaja git »
Koterden açıklama bekleniyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
koter sessizce analiz yapıyor şu an... Mesaja git »
2016 DAN DAHA BETER GELME OLASILIĞI başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hangi manada... Mesaja git »
2016 DAN DAHA BETER GELME OLASILIĞI konusunu başlattı (9 gün önce)
arkadaşlar troll değilim ama ben en baştan beri sıralamamı netlerimi 2016 ya görehesaplıyorum hani en kötüsü tarzında, lys2 kolaygeçti bunun MF3e etki... Mesaja git »
ÖSYM SINAV DÖNGÜSÜ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
funny... Mesaja git »
LYS -2 HANGİ YILA BENZER ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
hedefler için Puan hesaplamalarında referans alınması gereken yıl sizce hangisi ? Ben LYS1'in 2014'e benzeyeceğini düşünüyorum. LYS2'nin geçmişten bug... Mesaja git »
FİZİK formüllerini şifreleyenler toplanın[Şifreler Güncel] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Biliyorsunuz ki şifreleme hayat kurtaran bir şey fizik formüllerini kendince şifreleyenler burada paylaşsın belki yeni birşey öğreniriz ya da daha kal... Mesaja git »
Trigo toplam-fark,yarim aci,donusum,periyot,ozdeslikler Turev alma,geometrik yorum bazi kisimlar İntegral alma Fonksiyon kova,z grafikleri(otf) Di... Mesaja git »
Ufak bir türev sorusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Tamam cevap e ama ilk dyi gordum isaretledim sonra e ye bakinca bu daha kesin dedim bunu eyi isaretledim. D neden kesin degil... Mesaja git »
Fizik 12 kitabından 2 sorum ( sözel ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İlk sorum ışığın tek renkli olması gerekiyor diyor girişim için kitapta 1) Bu kırınım için de geçerli olmali midir? 2) sarı ışıkla girişim olmaz deği... Mesaja git »
Arkadaşları

DieHunter
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
LORD KNOWS

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.156