Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Binomial
Gerçek AdDeniz Aferin
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EDEBİYAT NOTLARI YANIYOOR - DOLUŞUN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Bir teşekkürünüz duanız yeterlidir, helal hoş olsum. Hepinize başarılar... Devamını getirmeye çalışıcam 😊😊 EDIT: Gün gün yeni konu... Mesaja git »
TÜM MEB KİTAPLARININ PDF'LERİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Arayanınız çok oluyo, açık öğretimliler için buraya meb tüm kitapların pdf'lerini koymuş işinize yarar diye koyuyum dedim. http://aok.meb.gov.tr... Mesaja git »
Yeni DH Portal Arayüzü ve Yazılımı 'Alfa Sürüm' Geri Bildirimleriniz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
adresindeki portalımızın yeni arayüz tasarımı ve yazılımı üzerinde çalışıyoruz. Süreci üyelerimiz ve ziyaretçilerimizle eş zamanlı olarak yürütelim ... Mesaja git »
11ler ne yapmalı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Komularım tam çok şükür. Eylülden beri çalılıyorum. Geometri ve biyolojiden eksik 2 3 konu kaldı. Bazen calısmayı fazla abarttığımı düşünüyorum , iler... Mesaja git »
Sirami korumak icin ne yapmaliyim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhabalar sinav sonicum bu sekilde https://img.donanimhaber.com/upfiles/1035345/9f85298a-ead1-4f6a-80d1-2dbcb3cbe745.png Guzel... Mesaja git »
BUGUN GUNDUZ BOSLAYANLAR GELİN GECE KASALİM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Bugun sabah adamakilli calismadim,bari gece calisayim de telafi edeyim.Hem gece calismanin ayri bir havasi var.Calisacaklarim; 35 sf Apotemi Trigo B... Mesaja git »
Arkadaşları

shapeofmyheart2
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156