Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Harmonium
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gökhan töre kesinlikle gönderilmelidir . başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Gsnin 4. yıldızı taktığı sezon adam bizi neredeyse tek başına şampiyonluk yarışında tuttu.Devamlılığı olsa şampiyon bile olurduk o sezon.Gökhan çok ye... Mesaja git »
Tümer Metın vs Gökhan Gönül başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Aradan bunca sene geçti.Tümer'in gidişi epey koymuştur yalan yok.O dönem takımda en sevdiğim oyuncuydu.Tabi iyi bir Beşiktaşlı zannediyorduk kendisini... Mesaja git »
Beşiktaş Başaksehire Fark Atarsa Sasirmayin başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Stoper meselesini hallederler bir şekilde.Önemli olan Volkan Babacan'ın oynayacak olması.Kupada fenere karşı iyi oynadılar.Kaleci yaktı.... Mesaja git »
Karadeniz Takımları ve Trabzonsporun Şampiyonlukları başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yaşım gereği Trabzonun hiçbir şampiyonluğuna şahit olmadım.Bazen tv kanalları 4 büyükler terimini kullanır ki bu bana hep garip gelmiştir.Yani 4 büyük... Mesaja git »
Trabzonspor Fenerbahçe Maçı Dünyanın En büyük 5. derbisi. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Trabzon Feneri 7 yıldır yenemiyor bildiğim kadarıyla.Teknik olarak zaten derbi değil ama büyük maç sayılabilmesi için de Trabzonun bu denli ezilmemesi... Mesaja git »
Talisca büyük takım topçusu değil. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bu akşam attığı golden önceki topu alışı mükemmeldi.... Mesaja git »
Ölüm hakkında ne düşünüyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Eğer hayat seni mutlu etmiyorsa üstüne bir gün mutlu olacağına dair umudun kalmadıysa ölüm huzurdur.Aksi şartlarda kimse ölmek istemez elbet.... Mesaja git »
Kendi aralarında kavga ederler ama asla kendilerine başka bir rakip çıksın istemezler.Biz olmasaydık bu sezon art arda iki pas yapamayan fener şampiyo... Mesaja git »
DH Katatonia Fans başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kimse Leaders parçasından bahsetmemiş.Halbuki çok vurucu bir şarkı.Özellikle nakaratın sonunda gelen "do you" tekrarları ve ardından patlayan çığlık h... Mesaja git »
BEŞIKTAŞ ŞAMPIYON DIYEBILIR MIYIZ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Alıntı yaptığım kişinin Bjkli biliyorum.Bunları ciddi şekilde söyleyen gsli ve fblilere ithafen yazdım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109