Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zorkof
Gerçek AdÖzgür Yazıcı
Doğum Tarihi17 Ağustos 1976
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony tarihi kâra ulaşabilir başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ne acaip insanlarsınız ya, birisi babasının şirketi gibi sahip çıkmış toz kondurmuyor, diğeri sony babasını öldürmüş gibi nefret saçıyor. Arkadaş altı... Mesaja git »
Bu kez iPhone 8 maket görselleri sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İphone kullanıcısı olarak ben de beğenmiyorum tasarımlarını. En son güzel telefonu 4 tü sonrasındakiler tasarım olarak hep çirkin telefonlar. Ama nası... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
1 ay önce aldım cihazı çok hakim değilim konulara, oyunun patlak adamın sahtekar çıkma olasılığını anladım da makina nın banlanması nedir nası ve niy... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
SATILIK Aynı Hesapta İlk hesap sahibinden aldım 1 ay önce, herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Oyun adı: UFC2 + Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Pr... Mesaja git »
SATILIK Oyun adı: UFC2 + Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Pri-Sec: Çift Alındığı ülke: USA Fiyat: 65 TL İletişim: Pm Diğer hak:... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
SATILIK Oyun adı: UFC2 + Metal Gear Solid 5 Phantom Pain Pri-Sec: Çift Alındığı ülke: USA Fiyat: 65 TL İletişim: Pm Ödeme: Akb... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutulu Oyun Alma! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Türkiyede baseball oyunu alan var mı diye merak ediyordum ben de )... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutulu Oyun Alma! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Teşekkürler, ben başka site kullanıyordum ama bu daha detaylıymış.... Mesaja git »
Peki son 5 ay önceki indirimde 59 a düştüyse bir sonraki indirimde daha düşük fiyattan çıkacaktır diyebilirmiyiz?... Mesaja git »
Ruhsatta yazandan düşük dyno değeri!? konusunu başlattı (10 gün önce)
4-5 ay önce eşime 2. el Jetta 1.4 TSI BMT 150 ps aldık dsg şansımanlı. Araç yeni sayılır daha 20 bin km ama eksperde dyno testinde 120 ps değer çıktı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156