Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Zorkof
Gerçek AdÖzgür Yazıcı
Doğum Tarihi17 Ağustos 1976
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İyi de burada din eleştirisi yapılmıyor, o yapılıyor olsa ok, açın başka bir başlık deyin ki bütün dinler saçma ve insan yapısıdır bu tartışılır, ama ... Mesaja git »
Sanırım anlaşılmadım, tekrarlayayım, "Osmanli Devletinden tutun Irana kadar resim ve heykel sanati islam ulkelerinde gelismemistir." yazmışsınız, Osm... Mesaja git »
Blade Runner 2049 filminde uygulanan sansürle ilgili Sony'den açıklama geldi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Dinden kastınız mezhepçi sapkınlık(Sunni, Şii vs vs) yoksa bi tarafından hadis uyduran adamların yarattığı sapkın mezhepler dışında bakın bakalım... Mesaja git »
Dinden kastınız mezhepçi sapkınlık(Sunni, Şii vs vs) yoksa bi tarafından hadis uyduran adamların yarattığı sapkın mezhepler dışında bakın bakalım... Mesaja git »
Star Wars Battlefront II (17 Kasım 2017) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu oyun multiplayer oyunumudur? Online oyundan haz etmeyen insanlar için içinde senaryo vs varmıdır?... Mesaja git »
MOTORSPORT MANAGER | PC ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O zaman bu ağırlaşma mod dan kaynaklanıyor diyorsun. Ben de tekrar modsuz oyun açıp uydurma takım adlarıyla tekrar takım yarat deyip başlayayım. Gerçi... Mesaja git »
MOTORSPORT MANAGER | PC ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun son zamanlarda oynadığım en bağımlılık yapıcı oyun. F1 mod unu yükledim, 0 dan takım kur seçeneğini seçtim ve en alt lig(formula e) den başladım... Mesaja git »
Alınacak: XCOM 2 konusunu başlattı (2 ay önce)
XCOM 2 alacağım, şu an indirimde 49TL, öncelikli olarak çift hesap arıyorum 6 eylül'e kadar buradan satan olmazsa psn store dan alacağım.... Mesaja git »
. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam yanlış anlama da bu oyunlardan 1-2 tanesi hariç hepsi zaten ps+ ile bedava verilen oyunlar. İndirimde plus üyeliği 100 TL desen bf1 de 75 e düşt... Mesaja git »
Hearts of Iron IV [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Son DLC death or dishonor alan var mı? Yorumlarınız ne? Steam de çok parlak yorumlar almamış.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125