Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Caneo1907
Gerçek AdNiyazi Dikyar
Doğum Tarihi29 Haziran ****
Meslekİçmimarlık Öğrencisi
KonumDenizli,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kullandığım s6 ve kullanmadığım İphone 5s gold var.Bu 2sini verip temiz bir s7yada Note5 almayı düşünüyorum.Ama bekleyip nirazda para biriktirirsem s8... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
s2 ve s4 kullanmıştım ve özellkle s2 ile güzel oyun oynanıyordu.Şu anda s6 kullanıuoruz birkaç oyun dışında güzel bir performans veriyor.Antutu değeri... Mesaja git »
Babası benimki gibi olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kendi yaşadıklarıma az da olsa benzer yanları var.Bende senin gibiydim.Ders çalışmıyor,dershaneye gitmiyordum.Okulda da devamsızlık alıp başını gitmiş... Mesaja git »
Resimdeki bl,ap adreslerini manuel olarak girdim ve bana tek zip dosyası olarak geldi.Gelen zip dosyasındakini odin ile download ekranında yükledim a... Mesaja git »
Öncelikle merhaba.Bende sizler gibi Samsung S6 kullanıcısıyım.Bu başlığın altına yazmak istediğim birkaç sorunum var.Düne kadar telefonumda herşey doğ... Mesaja git »
Arkadaşları

turquoise.blue
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Asus K555U Notebook
Otomobil
Suzuki
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Hakkında
Yıllarca insanlarda aradım mutluluğu.Bulduğumu sandığım zamanlarda aslında yanıldığımı öğrettiler bana.Son kez bir insan uğruna sokağa çıktığımda 2 adet kedi sahiplendim.Şimdi ise 6 kedim var.Hangisi nankör acaba.İnsan mı nankör yoksa kedi mi ?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047