Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bugrakep3
Gerçek AdBuğra Kepüç
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dizüstü bilgisayar seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gs73vr-stealth-pro-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-256ssd-1tb-17-3-gtx1060-w10.html bu modeli seçmemenin tek sıkıntısı ... Mesaja git »
Vatan bilgisayar laptopu kırdı ve değiştirmiyor konusunu başlattı (25 gün önce)
Vatan bilgisayardan aldığım dizüstü bilgisayarım 17 gününde harddisk arıza verdi servise gönderdik ve geri geldi sorunum çözülmüştü fakat yavaşlamıştı... Mesaja git »
Dizüstü bilgisayar seçimi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
evet bende öyle düşünüyorum 15.6 inç baya düşündürücü çünkü ayriyeten bir ekran kullanamayacağım... Mesaja git »
Dizüstü bilgisayar seçimi konusunu başlattı (26 gün önce)
Merhaba, 3 bilgisayar arasında kaldım bana yardımcı olabilecek birileri varsa sevinirim. http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gt72-dominator-core-i7-67... Mesaja git »
Acer Predator 15 ACİL lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam servisi aradım 18 gün dolunca değişim yapmadıklarını 20 gün dolması gerektiğini söylediler bende 6 aylık değişim hakkı var tüketici hakkında on... Mesaja git »
Bende aynı modeli indirimde aldım %10 indirim vardı 8.000 tuttu siz baya iyiya almışsınız merak ettim nasıl yaptım bende bidaha yaparsam filan düzeltm... Mesaja git »
Hocam sorunu bende 2 gün kurcaladım çözemedim nasıl çözüleceğini merak ettim biostan filan herşeyi denedim mavi ekran bile aldım siz bir cevap bulanil... Mesaja git »
İndirimdeyken almıştım şuan değişim için acer yetkili servis ile konuştum bugun telefon açıp değişim talebinizi aldık dedi bakalım bidaha vatana bırak... Mesaja git »
Hocam aynısı banada oldu herşeyi denedim olmadı vatana verdim neredeyse 1 ay oldu hiç cevap yok yetkili serviste işlem görüyorda kaldı ellerinde mevcu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063