Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
genmax
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 9 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2013 Citroen C5 le 2016 Ford Tourneo Courier hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Yani şu an için c5in fiyatı oturacağı kadar oturmuş.. Nihayetinde ikinci el olarak bir pazarı ve fiyat aralığı mevcut.. Ama sonrası için bişey diyeme... Mesaja git »
2013 Citroen C5 le 2016 Ford Tourneo Courier hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
İhtiyacım var maalesef.. Birini gözden çıkarmam lazım.. Aslında Courier'dan bir şikayetim yok.. Memnunum.. Ama c5 te iştahımı kabartıyor ne yalan söy... Mesaja git »
Kısa sürede tahsil edemeyeceğim gibi görünüyor.. c5 te alternatif oldu bu alacağın mahsuplaşmasında.. Para gibi değer kaybetmez diyorsunuz yani.. Dur... Mesaja git »
Alıcısı hazır Courierın.. Aldığım fiyata yani 60000 TLye devredebiliyorum.. Ford Courier ı zararsız vereyim derken c5 ten dolayı kaybım olur mu?... Mesaja git »
Evet toplamdaki borcun 60binlık kısmını silmiş olacağım.. İşte beni düşündüren de son cümleniz.. "Para ederken diye satardım diye" düşünme... Mesaja git »
Birinden alacağım var ve şu an için hepsini veremez.. Ya da kaba bir tabirle soğan sarımsak parasına dönüşebilir.. Aracı alıp satmak ki alıp satmak ye... Mesaja git »
Merhaba Arkadaşlar... 2016 Ford Tourneo Courier Titanium Plus sahibiyim..Aracım 3500kmde ve 2017 Ocak trafiğe çıkışlı.. Beyaz renk.. Titanium... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094