Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Arivar
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 20 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
69 obp tm ilk 10k başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
72 obp ile 2900 oldum hocam 1600den atti burda yazanlara bakip bozma moralini ve bu sıralar benim de netler öyleydi... Mesaja git »
lys edebiyat 50+ net? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sifir çalışmayla 38 yaptiysan yayin denizi al oku sene boyunca iki kere felan bitir sonra mat sinavi bittikten sonra limit cumhuriyet donemi el kitabi... Mesaja git »
sınav sürecinde kaç kilo aldınız başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
62-63 başladım dün ölçüldüm 78 çıktım hocam :D... Mesaja git »
Mezun TM'ler Ne Yaptı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
51k-2.9k okul puani atti 1600den... Mesaja git »
Neden sınavı yapamadım. (Kız meselsi içerir.) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam unutacaksin her ilişkinin sonu boyle ama bu süreçte sana tek tavsiyem tercihlerini yaparken bu melankolik hale bürünme. örnek veriyorum s..erim ... Mesaja git »
OBP sizi nerden nereye attı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
72 obp 1600dan 2900e atti... Mesaja git »
64,43 OBP etkisini merak eden kardeşlerim buyrun, başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam ilk siralarda az salliyor benim 72 obp 1300 salladi tmde ama bi de 50 klarda falan olacan sen 13 14 atar gecen sene 9 atti benim... Mesaja git »
BİTTİ LAN başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sormayin hocam inanilmaz mutluyum. mezun senemde kendimin bile inanamadigim bi çekiş yaptim şu konulari gordukce yuzum guluyor tuylerim diken diken ol... Mesaja git »
Sınavı Beklediği Gibi Ya da Daha İyi Gelen Oldu mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
4300-5000 arasi bekliyodum 2.9k geldi... Mesaja git »
Dusuk obpli kardeslerim kendinizi simdiden hazirlayin başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam ben de tm 3 hamda 2k bekliyorum yerleştirme 150k gelir demi?... Mesaja git »
Arkadaşları

cinsiyetsizkedi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113