Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Arivar
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bana niye bakmadin hocam... Mesaja git »
ygs 12 k 35 5 tr 34 6 sos 34 6 mat 19 6 fen lys mat 50 edb 51 5 cog 19 5 obp 72... Mesaja git »
SİZCE ORDİNARYUS DOKTOR PROSOFOSOR OLABİLECEKMİYİM ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
BOBOLOR GOBO OLORSON... Mesaja git »
haa özür dilerim hocam atlamisim okumadan k.bakmayin... Mesaja git »
hocam yanlışı vardır arkadasinizin ben gecen sene 402 puanla 53000dim ve bence 35 40 k araliginda olursunuz... Mesaja git »
Mezuna kalınca sikilmamak için ne yapmak lazım? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam mf iseniz bilemem ama tm iseniz kesinlikle dershaneye gitmeyin. günlük 3 4 saat çalışıp kalan saatlerinizi eğlenmeye harcayın boşuna o batağa sü... Mesaja git »
Tm3 Sıralama Tahmini Yapıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
35 5 tr 34 6 sos 34 6 mat 19 6 fen edeb 51 5 mat 50 coğ 19 5 obp 72... Mesaja git »
SAYISALCI OLARAK 50 NET EDEBİYAT ÇIKARTMAM başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bence de cikartmazsin... Mesaja git »
Türk Dili ve Edebiyatı Cevapları [ Ana Konu ] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam demek istedigimi anlamadınız eski orda sıfat olarak değil Eski Yunan kalıp olarak... Mesaja git »
Türk Dili ve Edebiyatı Cevapları [ Ana Konu ] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam ben de yanlış yaptigimi bile bile eski yunan yaptim. çünkü neden eski yunani kalip olarak mi kullanmis yoksa sifat tamlamasi mi onu anlayamadim ... Mesaja git »
Arkadaşları

cinsiyetsizkedi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094