Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
umut can polat
Gerçek AdUmut can Polat
Doğum Tarihi31 Mart ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
İyi akşamlar tutaste severler. Bende bu sene şubat ayında aranıza katıldım ve birçok siparişim oldu. Eser hocamın beni parfüm bağımlısı yaptığını söyl... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
SON GÜNCELLEME: 18 Ekim 2017 (15 ml prive ürünler satışa açıldı) Ürünlerimizin tamamı kampanyalı ve adınıza faturalıdır. ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Eser Bey den daha evvel 3-4 siparişim oldu..Bazı parfümleri çok beğendim bazılarını ise kullanamadım ağır geldiği için..Uzun zamandır almayı düşündüğü... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Öncelikle Eser Hocam'a bu kadar kaliteli parfümleri uygun fiyatlara bizlere sunduğu için çok teşekkür ediyorum. Parfümler ile beraber gelen tes... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.336