Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
umut can polat
Gerçek AdUmut can Polat
Doğum Tarihi31 Mart ****
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Armani with you sportif genc bir esans. Invictus'a oldukca benzettim ama invictusun ana notasina ekllenmis ferahlatici argumanlar var gibi. Acikcasi n... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Son siparişim de aldığım kokuları kendime göre yorumlamaya çalışacağım. *Kilian - Straight To Heaven (White Crystal) * daha önce de aldığım bir kok... Mesaja git »
Evet arkadaşlar önecelikle belirteyim referans paylaşımı yasaktır. İlk olarak google play yada ios dan uygulamayı indirip kuruyoruz. İ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Eserim ellerine sağlık. Çok bilgilendirici olmuş. Ben fabrikaların 2 ya da 3 kalite ürünü olur diye düşünüyordum, meğer örneğin Black Code'de 4 ka... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Nasıl parfüm kullanmalıyım, nasıl kullanmamalıyım? Yazacaklarıma ek yapabilirsiniz, yanıldığımı düşündüğünüz yer varsa belirtebilirsiniz. Bahsede... Mesaja git »
Parfumleri gunluk kullanimda denedim bu konuda bi kac yorum yapayim.. Chanel Allure Homme Sport : Turunçgiller ile cok ferah bir acilisi var..Parf... Mesaja git »
Iyi gunler. Dun ben gearbestten indirimli mi band 2 aldim. Bugun kargolanmis ve bana ALJTR1711300087650 takip kodu verilmis. Ben nasil ve nerden takip... Mesaja git »
Başlıktaki İndirim - (promosyonların ve indirimlerin tamamına sayfayı aşağı kaydırarak ulaşabilirsiniz) Gocomma Bluetooth Kulaklık[Gürültü Önleyicili... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Merhaba , 23 yaşında üniversite öğrencisiyim ve yaklaşık olarak 12 – 13 yaşlarımdan beri parfüm hobim var.Elimde onlarca orijinal parfüm ve tabi... Mesaja git »
2 LT BOZA + ÜCRETSİZ KARGO - 20TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
SİZLERE DAHA UYGUN FİYATLARA ÜRÜNLERİMİZİ SUNMAK İÇİN WEB SİTEMİZİ HİZMETİNİZE AÇTIK. ARZU EDEN DH ÜYELERİ YENİ AÇTIĞIMIZ WEB SİTEMİZDEN, 50 TL... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094