Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
atiba77
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hakmar 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
ŞOK 10 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Katalogu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Güzel İndrimler var sizlerle de paylaşmak istedim. Hangi fırsatlar kaçırılmamalı sizce?... Mesaja git »
teşekkürler enpara... Mesaja git »
Türk Telekom' dan 12 GB cepte internet hediyesi! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bana da geldi tam da taşımak için mail atmıştım neyse 3 ay daha kalalım bari ... Mesaja git »
Akbank Direkt’ BiTaksi ve GETİR İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
kendi hesabınızda sanmıyorum ben her kodu farklı bi taksi hesabında denedim sitede 1 kere kullanılır yazıyor çünkü farklı hesaplarda sıkıntı yok ama a... Mesaja git »
Akbank Direkt’ BiTaksi ve GETİR İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
ben eşime ait kodu kendi bitaksi hesabımdan kullandım sıkıntı çıkmadı aynı şekilde farklı bir arkadaşımdan aldığım kodu da eşimin bitaksi hesabında ku... Mesaja git »
Akbank Direkt’ BiTaksi indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/2415718/5a45d636-cd14-4977-ae31-1152771c1226.png gayet güzel kullanılıyor ödeme alanı sıfır g... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.070