Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DrızztDoUrden
Gerçek Ad 
MeslekElektrik Mühendisi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ERDOĞAN VE HÜKÜMET HAKKINDA VATANA İHANETTEN SUÇ DUYURUSU! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Karasuları konusunda bilgi fakirisin sanırım. Karasuları kanunu okumanı tavsiye ederim.... Mesaja git »
Yazıcı mı bozuk. Hayırın rengini tuturamamışsınız.... Mesaja git »
KAÇ EYALET KURULACAK ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
mükemmel aydın kitlemiz. Liseli berkecan ve arkadaşları.... Mesaja git »
AKP liler CHP yüzünden böyle başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
CHP nin geçmişini biz CHP' lilerden iyi biliyoruz. Adamlar hala lise tarih kitaplarında öğrendiği yalan tarihle yaşıyorlar.... Mesaja git »
Ayrım tabiki saçma. AKP dışındaki partilerde daha fazla ayrıştırıcı görüyorum. Helaldir mevzusunda. Bir kaç tane kendini bilmez. Hemen tutuklan... Mesaja git »
Alırsak hayır demeyiz ama ben hizmet alacağım diye evet demedim. Sen sanayisi gelişmiş vs diyince o konuya girdik. Bak bu ülkeyi 15 yıldır sadece ... Mesaja git »
Bak iki doğu dedim diye HDP diyosun. Doğudada Türkler var. Buranın hepsini nasıl Kürt sanarsınız. Ben zaten 15-20 yıl öncesinden bahsediyorum bu e... Mesaja git »
Cumhurbaşkanı milletin en az %50 sinin oyunu alır. Meclis ise halkın %100 ünü temsil eder. Seçimde 2 sandık var. %1 partinin adayıda kazanabili... Mesaja git »
Bir şeylerin değişmesi gerek diyenler Evet demiş. Doğu batı ayrımı yapıldı bunca zaman. Oraya yapılan hizmetler buraya da yapılmalı. Ben Müslüman ... Mesaja git »
Gayet de birileri ne yapıyorsun sen diye sorabilir aha da maddesi. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125