Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alpermad
Gerçek Adalper madenoğlu
Doğum Tarihi17 Ekim 1978
MeslekFizik Mühendisi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Accent kırık-çatlak göğüs tamiri problemi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, Özellikle "yumurta kasa" diye tabir edilen Accent'lerde kronik bir problem olan göğüs çatlaması ve kırılması problemi birçok Hyu... Mesaja git »
Satılık 19" LG Flatron W1954S-PF 100TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Monitorü bugün "madhane" arkadaşımıza veriyorum. İlgili arkadaşlara teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşlar selamlar, Kartı biraz önce "öztin" arkadaşımıza gönderdim. İlginize teşekkürler.... Mesaja git »
Zowie EC1 Mouse + Zowie Gear Swift Pad 80TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Nedense mesajda bloklanıyor, nette "Zowie EC1 Mouse Review" diye aratınca çıkıyor türk sitelerde de var incelemesi. Şimdi bir resim çekip ekledim. ... Mesaja git »
Arkadaşlar piyasadan anlamıyorum biraz etrafa bakıp bir fiyat yazmıştım ama şimdi fiyatı 125Tl ye düşürdüm. Zaten özel mesaj ile bir arkadaşa da bu ... Mesaja git »
Zowie EC1 Mouse + Zowie Gear Swift Pad 80TL konusunu başlattı (7 yıl önce)
Selamlar, Bugün aldığım Benq monitörden hediye olarak çıkmıştır. Gaming bir pakettir. Hali hazırda oyun seti kullandığım için kutularından çıkarma... Mesaja git »
160 TL Satılık HIS ATI HD 4870 IceQ4+ 512MB -Fiyat güncellendi- başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Eski üyeler kartı alıp denedikten sonra ücreti EFT ile gönderebilirler.... Mesaja git »
Eski üyeler monitörü alıp denedikten sonra ücreti EFT ile gönderebilirler. düzeltme : Kişisel bilgilerimi sildim.... Mesaja git »
Faturasınıda buldum 20/06/2009 da alınmış. garantisi 3 sene değilse maalesef garantiden çıkmış. Yanlız faturanın fotokopisini verebilirim çünkü f... Mesaja git »
Arkadaşlar Selam, 3D olayına geçiş yaptığım için satılıktır. Fiyatı 125TL dir. Maksat yer kaplamasın ve ihtiyacı olana kolaylık olsun. HIS A... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.145