Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
malitatlii
Gerçek AdMehmet Tatlı
Doğum Tarihi6 Eylül ****
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Spigen Güney koreli cep telefonu aksesuar üreticisi. Telefonlarınız için kaliteli koruma arıyorsanız Spigen aksesuarlarda Hepsiburada.com'da şuan %40... Mesaja git »
Spigen iPhone 7 Air Fit 360 Korumalı Kılıf Bilgisi Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
merhaba, ben telefonumu alırken rose olmadığı için silver renk almak durumunda kalmıştım. bu ürünü hepsiburadada görünce sipariş verdim ertesi gün eli... Mesaja git »
J7 Prime G610F (Ana Konu) 6 Ekim Android 7 geliyor (Root geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Samsung imei check gibi bir uygulama vardı onu ürün geldiğinde play store dan indirip kontrol edebilirsin knox sayacını knox sayacının 0x0 olması g... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
bildiğim kadarıyla hepsiburada'da 2 yıl garantili oluyor telefonlar, garantisiz cihaz satışı yok ithalatçı garantisi de olsa 2 yıl garanti kapsamı sun... Mesaja git »
J7 Prime G610F (Ana Konu) 6 Ekim Android 7 geliyor (Root geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
J7 prime alırsan pişman olmazsın, gerçekten orta üst seviye bir cihaz çok rahat uzun ömür kullanabileceği bir tercih yaparsın. ithalatçı cihazlar d... Mesaja git »
★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bende bu ürünü araştırıyorum hepsiburada.com'da uygun fiyatla buldum satıcısı hepsiburada olanlardan olumsuz yorumda yok kargo geç geldisi dışında, si... Mesaja git »
Powerbank Önerisi (Xiaomi Mi Pro mu yoksa ZMI Ultra Slim mi?) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ZMI modeli TR 'de hepsiburada özel fiyatla sattığı için fiyatı uygun, diğer sitelerde bu fiyata bulamadım ben, kullanan bir yakınım da var o yüzden sa... Mesaja git »
Powerbank Önerisi (Xiaomi Mi Pro mu yoksa ZMI Ultra Slim mi?) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ZMI modelin ürünleri pahalı ve ince xiaomi pro'ya göre, ZMI Type-c ve USB şarj desteklediği için bu bir artı özellik almayı düşünüyorsan attığın g... Mesaja git »
★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Lg v20 telefonla uyumlu kaliteli cam ekran arayanlara bu ürünü tavsiye ederim spigen araştırıp uyguladığım en kaliteli ürün http://www.hepsiburada.... Mesaja git »
Merhaba, Lg v20 sıfırdan farksız titan renk full kutulu faturalı turkcellden alınma 22 ay daha garantisi devam eden cihazım var. Çiziksiz, darbesiz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109