Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
malitatlii
Gerçek AdMehmet Tatlı
Doğum Tarihi6 Eylül ****
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Öncelikle size de merhaba, Ben lg g6 dual sim 32gb kullanıcısıyım yaklaşık 3 haftadır da aktif olarak kullanmaktayım. Cihaz pil ömrü gayet başarıl... Mesaja git »
LG G6 32GB SIYAH 15 GÜNLÜK - TAKASLIK başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İlan aktif ++... Mesaja git »
Anker PowerCore II 20000 mAh 134,90 TL(Yurtdışından uygun) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Anker'de indirim var şuan, almayı düşünenler için hepsiburada.com'da %10 sepette indirim var, başlığı bugün görmem ve internette araştırmam sonucu gör... Mesaja git »
LG G6 32GB SIYAH 15 GÜNLÜK - TAKASLIK konusunu başlattı (4 gün önce)
İyi günler, LG G6 Siyah renk 32gb Dual Sim modeli cihazım var. Ekranında spigen glass tr hd cam ekran ve spigen tough armor black + spigen neo hybrid... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (Tanıtım 26 Şubat 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Vay arkadaş böyle amiral bir telefonun bu kadar kötü bir başlık altında toplanmasına kimse de ses tepki göstermemiş, yok samsung s8 daha iyi yok bilme... Mesaja git »
Ben öğrendim, önümüzdeki hafta spigen.com.tr ve hepsiburada.com sitesinde satışta olacakmış... Mesaja git »
selam, C185B110 olarak geldi... Mesaja git »
yaşamazsın hocam, bende ithalatçı garantili mate 9 mocha brown aldım, delta garantisiyle beraber geldi, sadece farklı sürümlerde geliyor oda ithalatçı... Mesaja git »
Samsung Galaxy C9 Pro başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
biz biraz pahalıya aldık sanırım cihazı 1 ay önce 1700 bandındaydı baya bir araştırıp hepsiburada.com'dan delta garantili olarak almıştım, ama bugün... Mesaja git »
Merhaba hocam Ben s7 edge için olanında spigenden başka uyumlusunu görmedim, S8 içinde alırsam marka tercihim spigenden yana olur. Bu çıkardığı ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.108