Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheNightMare.
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim. CSC ile atayım o zaman ben.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Farkı ne ki bu arada?... Mesaja git »
Arkadaşlar bu csc yi yüklerken hangisini yüklüyoruz? İki tane csc var, birisi normal CSC diğeri ise HOME-CSC??... Mesaja git »
Yandex Disk''e filan atıp paylaşmayı bende düşündümde, herhangi bir sıkıntı çıkmasın? (Telif işleri felan filan)... Mesaja git »
Ya ben en son çıkan rus romunu sammobiledan indirdimde, kurup kurmamakta biraz kararsızım :)). Sizce kurmalımıyım. Bide diyelimki rus romunu kurduk so... Mesaja git »
Ya benim telefon gold da, gold üstüne liquid air (yani siyah olanı) gidermi acaba?... Mesaja git »
Spigen'in hangi kılıfını aldın acaba ve telefonun hangi renk? Bende almayı düşünüyorumda. Memnun musun kılıftan bu arada?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ne demek hocam yardımım dokunduysa ne mutlu bana :)... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY A5 (2017) [ANA KONU] - Oreo 25 Mayısta! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Telefonu şarja tak sonra çıkar biraz bekle. Sonra tekrar tak. Sorun düzelmezse birkaç kere daha bu işlemi tekrarlayabilirsin. Baktın olmuyo telefonu k... Mesaja git »
Laptop Adaptörü Sorunu.. başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Cevabınız için teşekkürler, HB deki adaptörden sipariş verdim bile.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109