Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yabgu1905
Gerçek AdSalih Kaplan
Doğum Tarihi1 Ocak 1993
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mart 2017
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba, tarafımdan kullanılmış olan 19 inç 1440x900 çözünürlüğe sahip VGA girişli monitörümü satıyorum. 650 ve üstü güç kaynaklarıyla ve "ASUS M5A97... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir bluetooth kulaklık satın aldım. Ancak kulaklıktaki Stereo ses gecikmeli geldiğinden dolayı Hands-Free olarak kullanmak i... Mesaja git »
650+80 ÜSTÜ POWER İLE TAKASLIK MONİTÖR VE POWER konusunu başlattı (23 sa. önce)
Kullanmış olduğum 500W-(600peak sınır noktası) Güç kaynağımı ve 19İnchlik tarafımca kullanılmış olan Samsung SA200 Monitör(1440x900 Çözünürlükte) ile... Mesaja git »
SATILIK 2x4GB Kingston 1600MHZ RAM 130TL! konusunu başlattı (5 gün önce)
Başlıkta belirttiğim üzere elimde 2 adet 4GB'lık Kingston ramlar bulunmaktadır. Soğutucusuzdur bizzat kendim kullandım sistem yükseltmesi yaptığım içi... Mesaja git »
MSI Afterburner has stopped working(Çalıştırmayı durdurdu.) HATASI başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sistemi resetleyerek problemden kurtulabildim ancak.... Mesaja git »
MSI Afterburner has stopped working(Çalıştırmayı durdurdu.) HATASI başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Denedim olmadi suanda windowsu yeniden kurdurtturuyorum umarim olur.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, bir süredir MSI afterburner programını kullanıyorum. Programdan oldukça memnundum ancak windows 7 den windows 10'a geçiş yaptım pr... Mesaja git »
MSI GTX 970 GAMING 4G (SATILIK) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Fiyat belirtmemişsiniz sanırım.... Mesaja git »
HD Tune Pro Sonuçları Okumayı Bilen Var mı?:) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Virus ihtimalini düşünerek bilgisayarima komple format çektim onunla bir ilgisini olduğunu sanmıyorum. Evet onu deneyebilirim. Umarim problem power ka... Mesaja git »
HD Tune Pro Sonuçları Okumayı Bilen Var mı?:) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Oyunun adı: Paragon ayrıca Battlefield 4 ve Dyinglight gibi oyunlardada test ettim ve işlemci tüketimi 70-85 90 arası oluyor. Bu oyun enteresan bir bi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK 2x4GB Kingston 1600MHZ RAM 130TL!
Alıcı: timbereagle
Tarih: 23 Mart 2017; 1:57:47
Yorum
%100 öneririm çok ilgili bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: Gigabyte Gtx 650 O.C 2GB 128 Bit 150 TL(SATILDI)
Alıcı: ugur_yavuz
Tarih: 11 Mart 2017; 14:24:25
Yorum
Güvenilir satıcı, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109