Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FlamerHerif
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rainbow Six Siege Aktif Oyuncular Eklesin! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Uplay nickim ; TheSaybort yukarı yazdığın istatisliklerin üstündeyim ekledim. Umarım dediğin gibi bir kadro oluşur denk geldikçe oynarız... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Şuan serverlar da bakım falan mı var acaba ? bilginiz var mı ?... Mesaja git »
Fortnite [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Pubg tabi ki... Mesaja git »
Öneri Lütfen, Hangi Oyunu Alayım başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
BF1 ve CsGo... Mesaja git »
Call Of Duty: World War II - PC - [ ÇIKTI !!] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Tek bir şey sormak istiyorum sadece bu oyun betadan geçtikten sonra gerçek oyununda ne kadar değişebilir fikri olan var mı ? gerçekten berbat duruyord... Mesaja git »
Büyük sabırsızlıkla ayın 29'unu bekliyorum uzun zaman sonra bu kadar heyecanlandım umarım boşa heyecanlanmıyorumdur [>:][>:]... Mesaja git »
STEAM Hesabımı Satıyorum Almak isteyen ??? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bu fiyata satman mümkün değil hocam... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hocam bu sorunu çok önceden halletmişlerdi aslında tekrar ilk defa senden duyuyorum. Oyundan çıkıp girince veya başka birisi davet attığında düzeliyor... Mesaja git »
Bunun için ubisoft açıklama yaptı gelen tepkiler üzerine gelmeyede bilir ama gelirse eğer daha farklı bir sistem üzerinden yapacaklarmış makroyu önlem... Mesaja git »
Call Of Duty WWII açık beta başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Teşekkürler hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

arax
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219