Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FlamerHerif
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rainbow Six Siege Aktif Oyuncular Eklesin! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uplay nickim ; TheSaybort yukarı yazdığın istatisliklerin üstündeyim ekledim. Umarım dediğin gibi bir kadro oluşur denk geldikçe oynarız... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şuan serverlar da bakım falan mı var acaba ? bilginiz var mı ?... Mesaja git »
Fortnite [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pubg tabi ki... Mesaja git »
Öneri Lütfen, Hangi Oyunu Alayım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
BF1 ve CsGo... Mesaja git »
Call Of Duty: World War II - PC - [ ÇIKTI !!] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tek bir şey sormak istiyorum sadece bu oyun betadan geçtikten sonra gerçek oyununda ne kadar değişebilir fikri olan var mı ? gerçekten berbat duruyord... Mesaja git »
Büyük sabırsızlıkla ayın 29'unu bekliyorum uzun zaman sonra bu kadar heyecanlandım umarım boşa heyecanlanmıyorumdur [>:][>:]... Mesaja git »
STEAM Hesabımı Satıyorum Almak isteyen ??? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu fiyata satman mümkün değil hocam... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bu sorunu çok önceden halletmişlerdi aslında tekrar ilk defa senden duyuyorum. Oyundan çıkıp girince veya başka birisi davet attığında düzeliyor... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bunun için ubisoft açıklama yaptı gelen tepkiler üzerine gelmeyede bilir ama gelirse eğer daha farklı bir sistem üzerinden yapacaklarmış makroyu önlem... Mesaja git »
Call Of Duty WWII açık beta başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

arax
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141