Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skurmus
Gerçek AdSinan Kurmus
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net yeni vdsl abonelerine 35mbit üstü hız vermiyor deniyor? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
O kadar doğru bir açıklama ki, gözlerim doldu biri bizi anlıyor diye:) Teşekkürler.... Mesaja git »
Turk.net yeni vdsl abonelerine 35mbit üstü hız vermiyor deniyor? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
Ben bekliyordum böyle bir şey Türk Telekom vae de özellikle vdsl portlarindaki yüksek hızlarda fahiş zam yaptı. Eskiden port cinsine göre bir ... Mesaja git »
Turk.net yeni vdsl abonelerine 35mbit üstü hız vermiyor deniyor? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bizim altyapımız kaldırdığı sürece her zaman daha çok abone isteriz. Yani alacağımız aldık yeter deme noktasında değiliz. Abone başka yerde 100 ya da ... Mesaja git »
1 Mayıs 2017'de.... Mesaja git »
Haklısınız. O dediğinizi de yapacağız ileride bir gün.... Mesaja git »
Neden bir esprisi kalmadı? Hızınız 50 de olsa, 75 de olsa, pratikte sürdürülebilir bant genişliğiniz 20-30 mbs arasında kalacaktır. Hangi ISS'de olurs... Mesaja git »
Tamamen duygusal olmasa da kısmen duygusal. Transmisyonla ilgili bir derdimiz yok. Üç aydır abonelerimizin önemli bir bölümü 250 GB kotayla kullanıyor... Mesaja git »
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Başka bir çözüm önerebilsek önerirdik inanın. Sizin aklınızda nasıl bir çözüm var?... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu konu çağrı merkezi ekibinin çözebileceği konu değil. Bana ya da @turknetdestek 'e kullanıcı bilgilerinizi dm ile iletirseniz bunu başka bir seviyed... Mesaja git »
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
12 TL haraç bana biraz haksız bir ifade gibi geliyor. IP sınırlı. TurkNet'ten değil teknolojiden kaynaklanan bir sorun. IPv6'ya TurkNet tek başına geç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125