Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skurmus
Gerçek AdSinan Kurmus
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Telefonsuz internet vermiyoruz çünkü ekonomik olarak anlamlı değil. Şöyle ki, bizim TurkTelekom'a data bağlantısı artı ses bağlantısı (teknik olarak p... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Anladım. Teşekkürler. Bunlar inanın konuştuğunuz konular. Tekrar sizlerden duymak da iyi oluyor.... Mesaja git »
Turk.net Yapa sorgulama başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pardon. Benim cahilliğim. Firma temsilcisi olarak yazmıyorum burada. Dolayısıyla çalışan olduğumu bu bilgi nereden geliyor kısmını belirtmek için ekle... Mesaja git »
Olmaması gereken bir durum. @TurkNetDestek bir bakar mısınız?... Mesaja git »
2017 yılı içinde diyorsa planlanan altyapı genişlemesi 2017 programında sizin bölge demektir. Büyük ihtimalle olur yani.... Mesaja git »
Neden eliyorlar? Telefonun hiç olmadığını varsayınca, TurkNet ve diğer şirketlerin yalın paketlerini karşılaştırınca, sonuçta kim daha iyi fiyat veriy... Mesaja git »
Türknet Altyapı sorgulama saçmalığı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hız sorgusunu bilemiyorum ama şu anda başka ve ISS müşterisiyseniz ve TurkNet'e o xdsla numarasıyla başvurursanız port aynen kalır. Internetiniz şansl... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ağır bir yorum olmuş:) Bir TurkNet çalışanı olarak cevap vereyim. Türkiye'de eve giden tüm bakırlar "başka bir firmanın" kontrolündedir. Dolayısıyl... Mesaja git »
Buradan: https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/... Mesaja git »
Sabahtan beri test edildi aslında. Nasıl yüklendiyse millet patlamış site. Uğraşıyoruz.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109