Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skurmus
Gerçek AdSinan Kurmus
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Başka bir çözüm önerebilsek önerirdik inanın. Sizin aklınızda nasıl bir çözüm var?... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu konu çağrı merkezi ekibinin çözebileceği konu değil. Bana ya da @turknetdestek 'e kullanıcı bilgilerinizi dm ile iletirseniz bunu başka bir seviyed... Mesaja git »
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
12 TL haraç bana biraz haksız bir ifade gibi geliyor. IP sınırlı. TurkNet'ten değil teknolojiden kaynaklanan bir sorun. IPv6'ya TurkNet tek başına geç... Mesaja git »
TurkNet'lilere Bir Şey Deniyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Burada görmemiş olabilirler. Yoğun bir gün. Facebook ya da twitter'dan da gönderirseniz daha garanti olur.... Mesaja git »
Akn 250 GB oluyor (Yaza özel) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
E eski kullanıcıların o kadar avantajı olsun. Her şirket yeni müşteriye kıyak yapıyor. TurkNet eskileri tercih ediyor.... Mesaja git »
Akn 250 GB oluyor (Yaza özel) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Online işlem merkezinde görebilirsiniz ve kullanabilirsiniz. MH'a gerek yok.... Mesaja git »
2017 TÜRKNET'E GEÇENLER başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
MERHABA DONANIM HABER KULLANICILARI, 2017 DE TÜRKNET'İN ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİNE GEÇEN VAR MI? BUNUNLA İLGİLİ MEMNUNİYETİNİZ NASIL ? ESKİ TÜRKNETTE... Mesaja git »
Telefonsuz internet vermiyoruz çünkü ekonomik olarak anlamlı değil. Şöyle ki, bizim TurkTelekom'a data bağlantısı artı ses bağlantısı (teknik olarak p... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Anladım. Teşekkürler. Bunlar inanın konuştuğunuz konular. Tekrar sizlerden duymak da iyi oluyor.... Mesaja git »
Turk.net Yapa sorgulama başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Pardon. Benim cahilliğim. Firma temsilcisi olarak yazmıyorum burada. Dolayısıyla çalışan olduğumu bu bilgi nereden geliyor kısmını belirtmek için ekle... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055