Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nooodoubt
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar uzun süredir bende samsung cloud çalışmıyor, hata veriyor. Rica etsem s7 edge sahipleri bakabilir mi acaba siz eşitleme yapabiliyor musunuz... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Forumda simgelerle ilgili bazı şeyler gördüm son zamanlarda. Benimde edge ekranında simgeler böyle gözüküyor. Normalde böyle köşeli değil, oval. Benze... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şöyle ayrıntıları da söyliyeyim. Günün yüzde sekseni kapalı alanda yani ekran tam ışık değil. Package disabler ile ortalama bi ayar yaptım kendime gö... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gün sonunda falan atmama gerek yok görüntüyü . şu anlık atayım zaten yüzde ondayken 8 saat ve üzerine karşılık geleceği belli olur. ş ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Valla niye bu kadar güncellemelere takmış durumdasınız bilmiyorum ama ben tam güncel haliyle otomatik parlaklıkta oyun hariç (101 oyununu oyundan saym... Mesaja git »
Samsung yeniden satılabilirliği bozulmaz ise eski telefonu alır sadece. Yani çizik göçük vb hiçbi şey olmaması gerek yoksa düşük fiyattan da almaz. A... Mesaja git »
Ben aldım, bozuk çıktı. Hemen anlaşabilecek bir sorun olmadığı için açıp normal kullanmaya başlamıştım o yüzden servise verdim. Servis yeni telefon on... Mesaja git »
İlk defa bir ölücüyü iş üstünde gördüm çok heyecanlıyım.... Mesaja git »
Kablosuz şarj alanların haberi olsun. Kutu içeriğinde sadece stand var. Kullanabilmek için şarj aleti ve kablosunu bu cihaza takmak gerek.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141