Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nooodoubt
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben aldım, bozuk çıktı. Hemen anlaşabilecek bir sorun olmadığı için açıp normal kullanmaya başlamıştım o yüzden servise verdim. Servis yeni telefon on... Mesaja git »
İlk defa bir ölücüyü iş üstünde gördüm çok heyecanlıyım.... Mesaja git »
Kablosuz şarj alanların haberi olsun. Kutu içeriğinde sadece stand var. Kullanabilmek için şarj aleti ve kablosunu bu cihaza takmak gerek.... Mesaja git »
Oha eğer 7.1.2 vermeyecekse çok samimi söylüyorum o merkezlerini basarım. Ben gece uyuyamam şimdi sinirden. Aha buraya yazıyorum 7.1.1 verirlerse bu t... Mesaja git »
Evet genel olarak ısı, elektriğin düşmanıdır. Batarya için de zararlı. Ama hızlı şarj sırasında eğer telefonu kullanmazsanız kayda değer bir ısınma o... Mesaja git »
En komiği de samsungun S8 için işletim sistemi hala hazır değil açıklamasına rağmen buradaki güncel kalmazsa ölecek hastalarının bu sistem uygulamalar... Mesaja git »
Arkadaşlar Mart ayı güvenlik güncellemesi bikaç gün içerisinde gelecek kontrol edin arada. 160 mb civarında olacak.... Mesaja git »
Valla her fırsatta söylemeye devam edeceğim benim de satıcısı hepsiburada olan mavi renkli s7 edge ürünüm ilk günün akşamında kilit ekranındayken don... Mesaja git »
Son yamadan sonra pil performansı mükemmel. Nougat artık çok daha stabil. [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/2405751/6584fafa-4c39-4a01... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102