Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nooodoubt
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uzun süredir yaşadığım bi sorunu çözdüğüm için bunu yazıyorum. Güç tasarrufunda iken instagram videoları oynamıyordu, whatsapp mesajlarında bildirimde... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dört liraya satın almanız gerekiyor..... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bana göre S8 bi çok yönden geçiş telefonu. Parmak izi yeri geçici, kendine has ekran ölçeklendirmesi geçici. S7 edge ile aynı kameraya sahip. Çok fark... Mesaja git »
Kesinlikle katılıyorum gerçek sebep bu. Normal şarjda yavaşlığı önceden ben de hissetmiştim ve sıcak havalara bağladım. Klima çalışan oda sıcaklığında... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim telefon ilk hafta bazı donma hatalarından sonra toplamda tam 1 ay sonra yeni telefon elime geçmişti. İzmirdeki garantiden. S7 edge... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Her şey yedekli olmasına rağmen almayayım bu riski vazgeçtim :D zaten internet çok yavaş eziyet oluyor. Acelesi yok.... Mesaja git »
Kurarken mi coktu. Ben de indiriyorum da su an... Mesaja git »
Bencede bu tiplerin ciddi sorunları var :D... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kime neyi kanıtlamaya çalışıyolar hiçbir fikrim yok ama iki defa kısa süreli telefonu şarja takmış. Arkadaş hava atmak isterken grafiği hesaba katmamı... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bence insanlar bu konuda biraz paranoyak olmuş. Güncellemelerin pile etki ettiğini ben şahsen düşünmüyorum. Fakat birçok etken farkında olmadan pil pe... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.063