Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
vincent5555
Gerçek Adkerem mert
Doğum Tarihi1 Mart ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2016 - ! GUNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
seçimden sonra hemen düşmez ama yakın vadede biraz düşecektir, halkbankasının 1,18 kampanyası olmuştu 2 3 hafta önce oradan çekmiştim.... Mesaja git »
Bayram hediyeniz hezeyandan, jestini yapta iphone amerika fiyatina başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
kriz mriz var diye bağıranlar 4 5 binlik telefonları alırken hiçbir şey demiyorlar, gerçekler bunlar, herkes istediğini alıyor bir şekilde bu devirde,... Mesaja git »
YEMEKSEPETİ SIFIR HESAPLAR 1.5 (bir buçuk) TL (SINIRLI STOK) güncel başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
bu kadar hesabı nasıl açıyor ayrıca hepsine de nasıl kupon yuklenıyor ilginççççç... Mesaja git »
WATSONSDA UYGUN FİYATA BEBEK BEZİ ALIMI başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
watsons da pantene şampuanlarda kampanyalı, 50 tl de 20 tl indirim kullanınca aşırı uyguna geliyor, ayrıca kargo 1 tl iyi fiyatlar... Mesaja git »
HM'de %25 YENİ ÜYELİKLERDE İNDİRİM DEVAM EDİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
onay vermezse adresi başka kişi üzerine yazın o zaman kabul ediyor.... Mesaja git »
HM'de %25 YENİ ÜYELİKLERDE İNDİRİM DEVAM EDİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
sistemde bazen sorun olabiliyor, tekrar dene ben bugün 4 parça daha aldım.... Mesaja git »
WATSONSDA UYGUN FİYATA BEBEK BEZİ ALIMI başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
4 temmuz pardon... Mesaja git »
WATSONSDA UYGUN FİYATA BEBEK BEZİ ALIMI başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
chippara için kampanyaya katılmanız gerekıyor yoksa alamazsınız... Mesaja git »
puan 5 temmuzda... Mesaja git »
WATSONSDA UYGUN FİYATA BEBEK BEZİ ALIMI başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
benimkini 2 gün sonra kargoya verdiler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063