Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
vincent5555
Gerçek Adkerem mert
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Migros 28 Kasım Diş Sağlığı Haftası - 1 alana 1 bedava başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
fiyatlar hiç uygun değil, hiçbir şey cazip gelmedi... Mesaja git »
24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
bu sene lcw de indirim var mı, net cevap veren olursa sevinirim.... Mesaja git »
EVİDEA - BUGÜN ALIŞVERİŞ YAPAN HERKESE 10 TL HEDİYE ÇEKİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
4,90 a bir ürün aldım 2 tane hediye çeki tanımlattım. düşündüğüm gerçekleşti... Mesaja git »
EVİDEA - BUGÜN ALIŞVERİŞ YAPAN HERKESE 10 TL HEDİYE ÇEKİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
http://www.evidea.com/simple-living-elma-sekilli-aynali-8li-manikur-seti-XNS046-outlet-OUTL10616/p/1372012 ÖRNEĞİN BU ÜRÜN ÜCRETSİZ KARGO, 4,90 TL YE ... Mesaja git »
Garanti Bonus flash otomatik ödeme talimatı 100 tl bonus başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Defacto.com.tr'de Masterpass ile 75 TL Üzerine Anında 25 TL İndirim! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
benim iade olmuş hemen, kredi kartı idi... Mesaja git »
N11 (DÜN) Bir Günde 140 Milyon Liralık Satış Yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ha şimdi zengin adam buradan parfüm alır saçma saçma konuşmayın, hükümeti eleştirecem diye saçmaladın iyice, zengin adam doğrudan yurtdışından alır pa... Mesaja git »
N11 (DÜN) Bir Günde 140 Milyon Liralık Satış Yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
millette para gani gani yok moku dinleme, eskiden ağzı kokanlar bugün iphone alamadığı için dert yanıyor ama bazıları nankör işte.... Mesaja git »
n11 e teşekkürler 700 tl lik alışveriş yaptım 180 tl ödedim saygılar.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078