Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uzaybaynal
Gerçek AdUzay Can Baynal
Doğum Tarihi10 Eylül 1995
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.6 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Dün şirket telefonları değiştirdi Note 8 verdiler. İnanın İphone 7'yi attım bir kenara kullanmak dahi gelmiyor içimden. Yıllarca İos kullanan biri ola... Mesaja git »
8 Plus Takaslı İphone 7&Apple Watch 42mm konusunu başlattı (25 gün önce)
İphone 7 32 GB Gold rengi, 21 Ay TR garantili, Nokta hatasız. Apple Watch 3 42mm Siyah renk, 05.01.2018 faturalı, Nokta hatasız. Bu iki ürünümü sade... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.6 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geldi mi, gelmedi mi? Ben halen 11.2.1'deyim, güncellemeyi görebilmek için 11.2.2'yi mi yüklemem gerekiyor önce?... Mesaja git »
sol altyapisiyla vodafone fiber başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Superonline çalışanı olarak şöyle söyleyeyim. Hizmeti Vodafone'dan aldığında herhangi bir arıza durumunda Vodafone'un alt yapıya müdahale etme durumu ... Mesaja git »
SUPERONLİNE METRO ETHERNET konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhabalar, Bursa, Yalova, Çanakkale, Balıkesir ve Bandırma bölgelerinde Turkcell Superonline'ın Çözüm Hizmetlerinin satışıyla ilgilenmekteyim. Ne... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.6 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostum ben 10.3.3 ile aldım ama Apple Watch'ı kullanamadığım için ipsw.me'den 11.2.1'i indirdim. 11.2.2'ye güncellemiyorum. İstersen 11.2.0'a kadar dü... Mesaja git »
Bence bunu istiyorsanız deneyin.... Mesaja git »
Beyler sizi çok kıskandıracak bir şey oldu. Cihazımı pazartesi günü servise verdim, bugün yeni cihaz ile değişim yaptılar. Cihazımın geldiği sürüm 10.... Mesaja git »
Iphone 7 Cihazımı Servise Veriyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ipoint'in bulunduğum şehirde hizmeti müthiş ama sanmıyorum ben. Genpa gibi yapmayacaklardır.... Mesaja git »
Iphone 7 Cihazımı Servise Veriyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eğer değişim yapılmazsa aklımda. Bakarım teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
LOL
KhaZix
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094