Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uzaybaynal
Gerçek AdUzay Can Baynal
Doğum Tarihi10 Eylül 1995
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bunlar da benden taktik verebilirim. ... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
10 TL karşılığında istediğin an değiştirme garantisini başka cihazlarla suistimal etmesinler diye. Malum burası Türkiye, firma önlem almış ... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kenarlarda da var, görünen her yer parmak izi bırakmayan bir metaryelle kaplı ama kameram çok iyi olduğu için kenarları çekmedim.... Mesaja git »
Arkadaşlar öncelikle çok iyi bir kamera ile çekemedim kusura bakmayın ki zaten varlığı yokluğu belirsiz kaplamanın. Cihaz 1 gün kalmıyor normal şa... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yıllarca Ios kullanmış biri olarak XZ'ye şubat ayında geçiş yaptım. Gerçekten Andorid'in farkını kaliteli bir cihazda hissediyorsunuz. Kafası ... Mesaja git »
SONY XZ HAKKINDA ÖNEMLİ SORUN başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Sorunun ne olduğu servis formunda yazmıyor maalesef. Doa kapsamında değişim istediğim için onaylandığı yazıyor sadece.... Mesaja git »
SONY XZ HAKKINDA ÖNEMLİ SORUN başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Arkadaşlar 18 Martta cihazı yazdığım sebebiyle KVK Kartal'a yolladım, 21 Martta değişim onaylandı, 28 Martta kargodan teslim aldım. Bilgilerinize.... Mesaja git »
SONY XZ HAKKINDA ÖNEMLİ SORUN başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar yazılımsal olarak ne denediysem sorun çözülmedi. Daha sonra cihazın sadece Whatsapp kullanırken bile aşırı ısındığını ve sadece ısısı yükse... Mesaja git »
SONY XZ HAKKINDA ÖNEMLİ SORUN başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar sorun devam ediyor. Bu sorunu yaşayan kimse var mı?... Mesaja git »
SONY XZ HAKKINDA ÖNEMLİ SORUN konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Dün gece itibariyle XZ cihazıma gelen Mart ayı güncellemesinden sonra bugün telefonum kendi kendine bir yerlere girmeye, ekra... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109