Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uzaybaynal
Gerçek AdUzay Can Baynal
Doğum Tarihi10 Eylül 1995
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İos 11.0.2 Cihaz: Iphone 7 Dipnot: Twitter haricinde sosyal medya kullanmıyorum fakat aktif olarak mail, whatsapp ve internet kullanmaktayım.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çalar saatte parça ayarlarken karşılaştığım şu hataya bakın. Anlayan biri göndersin Apple’a ya... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ios 11'de gece uyurken %95 idi sabah kalktığımda %82'ye düşmüş sarjım. 10.3.3'te maksimum yüzde 1-2 gidiyordu. Tekrar 10.3.3'e döndüm.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Selam, Global olanı yükleyeceksin kardeşim. Ben öyle yaptım. Mis gibi kullanıyorum, kasma, donma yok.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Arkadaşlar ilk karşılaştığım problem, telefon görüşmesini bitirdikten sonra ekran siyah beyaz gibi saçma sapan bir renk alıyor. Tuşları kilitleyip tek... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Az önce aracılığıyla IOS 11 işletim sistemini indirip iTunes aracılığıyla kurulum yaptım. Bildirim Merkezi haricinde her şey çok g... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Şubat 15'te aldım Mart sonunda KVK tarafından sıfır kutusunda değişim yapıldı. Ben pek kullanamıyorum cihazı Bursa içi satacağım. Bilginize.... Mesaja git »
E-SİGARA'DAN ANLAYANLAR İÇERİ LÜTFEN konusunu başlattı (6 ay önce)
Merhaba E-sigara'ya iStick Pico ile başladım şuan cihaz değiştirmek istiyorum. Smok markasını tercih edeceğim ve üç model arasında kaldım. Uzun süredi... Mesaja git »
E-SİGARA'DAN ANLAYANLAR İÇERİ LÜTFEN konusunu başlattı (6 ay önce)
Merhaba E-sigara'ya iStick Pico ile başladım şuan cihaz değiştirmek istiyorum. Smok markasını tercih edeceğim ve üç model arasında kaldım. Uzun sü... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Flesky klavyeyi şiddetle tavsiye ediyorum. Alıştıktan sonra o kadar güzel ve kullanışlı ki.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
LOL
KhaZix
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.057