Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uzaybaynal
Gerçek AdUzay Can Baynal
Doğum Tarihi10 Eylül 1995
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 18 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
11.0.3’te kullanıyordum fakat 11.1 ile kullanmıyorum. Geçiş anomasyonları gerçekten güzel, bu keyfi yaşamalı herkes.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selamlar, İos 11.1 İphone 7’de aldığım pil perfonmansı. Merak eden arkadaşlar fotoğrafları inceleyebilir.... Mesaja git »
Selamlar, İphone 7 cihazımda kilit açarken bildirim ekranının hafiften aşağı kayması sorununu bende yaşamaktayım. Anlayan arkadaşların acilen Apple’a... Mesaja git »
İos 11.0.3 kullananlar için; Ayarlar-Genel-Erişebilirlik-Hareketi Azalt ayarını aktif ederseniz hem sarj hem perfonmans konusunda gözle görülür derec... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
11.1 Beta 4 Kullanan arkadaşlara soruyorum; Home tuşuna basıldığında geç tepki verme sorunu düzeltilmiş mi?... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, İos 11.0.3 kullanıyorum ara sıra ekranda fotoğrafta göndermiş olduğum yuvarlak şey dönüp dönüp duruyor. Arka planda uygulama yenilemeyi kapa... Mesaja git »
İos 11.0.2 Cihaz: Iphone 7 Dipnot: Twitter haricinde sosyal medya kullanmıyorum fakat aktif olarak mail, whatsapp ve internet kullanmaktayım.... Mesaja git »
Çalar saatte parça ayarlarken karşılaştığım şu hataya bakın. Anlayan biri göndersin Apple’a ya... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ios 11'de gece uyurken %95 idi sabah kalktığımda %82'ye düşmüş sarjım. 10.3.3'te maksimum yüzde 1-2 gidiyordu. Tekrar 10.3.3'e döndüm.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Selam, Global olanı yükleyeceksin kardeşim. Ben öyle yaptım. Mis gibi kullanıyorum, kasma, donma yok.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
LOL
KhaZix
İşlemci
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078