Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mahmutuslu
Gerçek Admahmut fehmi USLU
Doğum Tarihi6 Aralık 1981
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet ama orası alt menü gibi birşey ana menüde gelişmiş 4g modu çıkması lazım çıkmıyor yabancı forumlarda okudum ekim güvenlik güncelleştirmesinden so... Mesaja git »
sizde volte menüsü çıkıyor mu ki bende çıkmıyor... Mesaja git »
10 dk Sonra mi6 Alıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
E yuh artık magazin programlarını geçtiniz... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arm64 yüklenmez çünkü gm5 plus 64 bit işlemci olmasına rağmen 32 bit yazılım yani arm olanı yükleyeceksiniz... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Format data yapmadığın sürece rom kuramazsın hocam hep sıkıntı olur... Mesaja git »
XİAOMİ Mİ HESABİ.. LUTFEN YARDİM! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam neden olmasın yani eşinle olan güvenin bir telefondan girilen sitelere bağlıysa şaşırtıcı o kısma ben karışamam normal şartlarda olur adı üzerin... Mesaja git »
XİAOMİ Mİ HESABİ.. LUTFEN YARDİM! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
mı hesabından " cihazlarim " bölümünden eski cihazı silin hocam o zaman... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
güya mayıs ayı içinde düzelecekti... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ben turkcell e facebook aracılığı ile yazdım test sürecinde diye cevap verildi bence sizde benzeri mecralardan yazın kamuoyu oluşsun... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Turkcell e facebook dan volte ve vowifi ile soru sordum yanıt şu şekilde: "Yazılım ile ilgili olarak sorun yaşandığından cihazın henüz onaylanmadığ... Mesaja git »
Arkadaşları

Bay H
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078