Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
awm
Gerçek Adartic warfare magnum
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
online oyun bağımlılığından kurtulan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
6 senedir dota-dota2 oynuyordum, 3 sene lol oynadım kendimi bildim bileli cs 1,6 ve cs go oynuyordum. Knight online da cabası. Bilgisayardan her şeyi... Mesaja git »
500 Liraya Kadar Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Teşekkür ederim hocam ilginiz için, biraz daha araştırıp karar vereceğim hangi cihazı alacağıma her şey için sağ olun :)... Mesaja git »
500 Liraya Kadar Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam aslında fotoğrafları filme çekmek daha hoşuma gidiyor fakat internette ikinci el olarak Fujifilm FinePix S4300 buldum 300 lira gibi bir fiyatı... Mesaja git »
500 Liraya Kadar Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi konusunu başlattı (7 gün önce)
Arkadaşlar öğrenciyim, bu iş için profesyonel birisi değilim ilk defa alıp kullanacağım. Daha çok manzara fotoğrafı çekmek için sıfır ya da ikinci el... Mesaja git »
Ösys kahini geldi... Netleri yazın sıralamanız gelsin!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
En az 32 tr 11 sos En az 30 mat En az 32 fen En kotu ihtimalle ygs1 kac k olur hocam... Mesaja git »
Kayıt defterimde insanlara taktığım isimler (SSLİ) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Kesin kızsın aga... Mesaja git »
babam resim çizmiş beyler ssli başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Göklerden gelen bir karar vardır diyor... Mesaja git »
Peynir bitti.BİM e almaya gidicem.tavsiye ver? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam valla alabilirsen ve bildiğin başka bir yer varsa köylülerin sattığı açık peynirden al derim. Ama alamıyorsan da bimde var mı bilmiyorum ama örg... Mesaja git »
DH ET DİRENİŞÇİLERİ/ ANTI-VEGAN [+ 135 UYE!] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam kasap olarak ekler misin beni de... Mesaja git »
Peynir bitti.BİM e almaya gidicem.tavsiye ver? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Cidden sırf açıkta olduğu için peynir pazarından almıyor musun?... Mesaja git »
Arkadaşları

ardaalisahin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094