Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
awm
Gerçek Adartic warfare magnum
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
16 yaş klasiklerr başlamak için geç mi? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hocam okumakta geçlik erkenlik kavramları yok. 60 yaşında babam okuyacak kitap bittiği için kardeşimin Açlık Oyunları serisini okuyordu :D... Mesaja git »
Para olmazsa hobinde olmaz kendini de geliştiremezsin başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
dediklerinin hepsi boş. kendini mi acındırıyorsun anlamıyorum. millet yokluğun içinden bilim adamı çıkıyor piyanist çıkıyor. fakat kusura bakma dostum... Mesaja git »
Sıralamam 16989 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
boş yapma gelmez işte, senin sorduğun soruyu soran çok kişi var. geçen sene demişim pardon 2 sene önce. geçen sene o kuzenim 3k yaptı tıpa gitti. bu s... Mesaja git »
HDP'li Sarıyıldız ve Hezer'in vekillikleri düşürüldü başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
HDPli vekillerin gidişine seviniyoruz. Sanki meclisteki diğer vekillerin ülkeye bir hayrı oluyor da. 0 dan 0'ı çıkartıyoruz sadece. Sonuç yine 0... Mesaja git »
Sıralamam 16989 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
gelmez tıp mıp boşa hayal kurma gelse geçen sene kuzenime gelirdi xD... Mesaja git »
Hükumet Taraftarlarına 2 Sorum Var başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bisiklet üretemiyoruz zaten kandırmıyorum ki :D Benim senin çocuğuna bakmam, beni o çocuğun babası yapmayacağı gibi, başkasının ismini almak da o mark... Mesaja git »
Hocam işte siz böyle düşünüyorsunuz diye ülkecek kaybediyoruz. İsim almayla bu iş olmaz, parası az olan ucuzunu yesin demekle bu iş olmaz. Ben tankımı... Mesaja git »
Hocam Türkiyeyi gelişmekte olan bir ülke kabul ediyorsunuz. Peki şu an savaş olan ülkelerden daha pahalı fiyata et yemek, daha pahalı yakıt tüketmek, ... Mesaja git »
Hükumet Taraftarlarına 2 Sorum Var konusunu başlattı (23 gün önce)
Ciddi olarak soruyorum. İlk sorum şu. Türkiyeyi gerçekten gelişmiş bir devlet olarak mı buluyorsunuz? İkinci sorum şu. İlk soruya cevabınız "Evet." i... Mesaja git »
umarım trollsündür troll değilsen yüzlerce paragraf yazabilirim sana cevaben... Mesaja git »
Arkadaşları

ardaalisahin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188