Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kingjeremythewicked
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Muhtemelen piliniz zayıfladı, pil değiştirin. Kod ile alakası yok. Pil değişimi güzelce anlatan youtube videoları var.... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Superb iç mekan genişliği konusunda rakipsiz, arka koltuk ölçülerinde de S serisi'nden bile daha başarılı. Zaten Superb'in pazardaki tutundurm... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Normaldir; trollü, abuk subuk tiplemeleri, yakıt hesabından başka konuşulmayan ortamı, benzin-dizel sahiplerinin birbirine nefret kusması, Bmw'ci tip... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sensörler Ön tamponda bulunuyor.... Mesaja git »
Herhangi bir navigasyona kiyasla kullanissiz ve hantal. Sapak kacinca tekrar hesaplayana kadar diger sapagi da kacirtir, tekrar hesaplamaya calisir fa... Mesaja git »
Vites degistirme kulakciklari kadar gereksiz bir donanim olamaz bence de, en fazla 156 hp olan bir araç icin. Varligi rahatsiz etmiyor ama olmasa da h... Mesaja git »
Ben bu seslerle epey ugrastim, serviste iki gun kaldi arac, ekran ve dosemeler sokulup spreylenip yalitim uygulandi ve buyuk oranda gecti, ekran citir... Mesaja git »
Mercedes ile ilgili bu değerli fikirleriniz için çok teşekkürler :) Başlıkla tamamen ilgisiz mesajlarınız dikkat çekmedikçe hala hedef aldığınız ... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Biraz off-topic olacak ama şu an W205 kullananların fikrini merak ediyorum, SUV kullananlarınızın yorumu nedir bu araç türü hakkında? Binek araçlara g... Mesaja git »
2014 MERCEDES C-Class ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
TEKNİK ÖZELLİKLER http://img.donanimhaber.com/upfiles/1580839/0c85b5eb-1fb8-4f43-855c-58a198cab3a0.jpghttp://img.donanimhaber.com/upfiles/1580839... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063