Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KursatDelibas
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ocak 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar lütfen soruma cevap verin sizde oluyormu olmuyormu bu kadar basit biraz yardımcı olun bu geup neden var birbirimize cevaplamıcaksak Tekra... Mesaja git »
Arkadaşlar sizin cihazlarınızda sağ çerçeve ısınıyormu sim kart yuvasının üst kısımı o taraflar üstde ısınma oluyormu ona göre garantiye verecem ?... Mesaja git »
Dostum hiç oyun oynuyormusun... Mesaja git »
Arkadaşlar iphone SE kullanıyorum cihazın sağ çerçevesi ısınıyor normalmi ?... Mesaja git »
Arkadaşlar İphone SE Kullanıyorum telefonda 500mb-1.5 gb arası oyunlar oynadığım zaman 4-5 dakika içinde ısınıyor bu normalmi sizce ? Teşekkürler...... Mesaja git »
Arkadaşlar iphone se kullanıyorum cihazda full parlaklık yapınca ön kamera tarafı ısınıyor sizdede öylemi... Mesaja git »
Arkadaşlar nasıl sizce bekleme süresinin böyle 25 saat olduğna bakmayın akşam takmayı unutmuşum... Mesaja git »
Arkadaşlar iphone'da örnek veriyorum internet paketimin 500 mb nı bu hafta kullanmak istiyorum onu paylaşma gibi uygulama veya ayar varmı ?... Mesaja git »
Arkadaşlar 16 gb iphone SE kullanıyorum sizce satıp iphone6 almak mantıklımı 6s alamam üstüne para koyamam öğrenciyim?... Mesaja git »
Arkadaşlar İphone se kullanıyorum xiaomi ye geçmek mantıklımı mi5s veya başka bir cihazına ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078